KRÁSA CYKLU 2

Novinka

Prívesok z kolekcie "Krása cyklu", ktorá je inšpirovaná ženskou cyklickosťou. Spája v sebe kvality Luny a Zeme a jeho naladenie je predovšetkým na menštruačné obdobie. K prívesku je možné doobjednať si dĺžkovo nastaviteľnú retiazku v cene 1 € alebo koženkovú šnúrku zdarma. Zvoľte si svoj variant.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-50-01
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

38,00 €

+ -

KRÁSA CYKLU 2

Prívesok z kolekcie "Krása cyklu", ktorá je inšpirovaná ženskou cyklickosťou. Spája v sebe kvality Luny a Zeme a jeho naladenie je predovšetkým na menštruačné obdobie.

Minerály posilňujúce uzemnenie, zdravie krvi a spojenie so svojou ženskou esenciou z neho robia vhodný amulet pre ženu, ktorá chce hlbšie vnímať a oslavovať svoj cyklus.

Táto kolekcia je vhodná predovšetkým pre dospelé ženy, ako aj pre zrelé ženy, ktoré sa so svojim cyklom lúčia. Šperk môže byť krásnym darčekom aj k prechodovej slávnosti. Pre mladé dievčatá, ktoré do menštruačného obdobia ešte len vstupujú, sú v ponuke tieto obľúbené menštruačné náramky.

Prívesok je vytvorený zo striebra, cínu s prímesou striebra a prírodných minerálov. Je patinovaný a ošetrený antioxidantom.

Vsadené minerály: jaspis, granát a dúhový mesačný kameň.

JASPIS
Červený jaspis je nositeľ životodarnej energie, ktorý nás otvára múdrosti, trpezlivosti a láske Zeme. Podporuje odvahu, vytrvalosť a posilňuje krvný obeh. Harmonizuje plodnosť, menštruáciu a krvný obraz.
 
GRANÁT
Granát je jedným zo základných kameňov na podporu uzemnenia a ženského zdravia. Podporuje životnú silu, vytrvalosť, odvahu ísť ďalej a vyvíjať sa. Spája nás so Zemou, s krásou jednoduchosti a s našou zdravou inštinktívnou podstatou. Na fyzickej úrovni podporuje krvotvorbu, zdravie krvi a srdca. V minulosti sa nosil ako ochranný amulet proti uhranutiu.
 
MESAČNÝ KAMEŇ
Kameň ženského princípu, cyklickosti, čistého citu a vnútorného pokoja. Otvára nás láske, schopnosti prijímať a nechať sa viesť svojim srdcom a intuíciou. Prináša podporu plodnosti, harmóniu v tehotenstve, v materstve i počas menštruácie. Mesačný kameň nás nalaďuje na rytmus prírody, jemne lieči zranenia a upokojuje.Veľkosť: 6,8 cm


K prívesku je možné doobjednať si dĺžkovo nastaviteľnú retiazku v cene 1 € alebo koženkovú šnúrku zdarma. Zvoľte si svoj variant.

Do poznámky môžete uviesť požadovanú dĺžku retiazky.