Malá velká cyklická dívka Sára

Namiesto suchej a nudnej menštruačnej biológie je tu konečne cool cyklický príbeh z dnešnej doby, ktorý baví čítať dcéry aj ich rodičov! Príbeh 13-ročnej Sáry, ktorá sa práve mení z dievčaťa v ženu. Autorka: Dana-Sofie Šlancarová. Počet strán: 128. Jazyk: český

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 3 dní
Obj. čislo:
3000-83
Obsah balenia:
1 ks

16 € s DPH 14,55 € bez DPH

+ -

Malá velká cyklická dívka Sára

Namiesto suchej a nudnej menštruačnej biológie je tu konečne cool cyklický príbeh z dnešnej doby, ktorý baví čítať dcéry aj ich rodičov! Príbeh 13-ročnej Sáry, ktorá sa práve mení z dievčaťa v ženu. 

Kniha odpovedá na rad zásadných otázok, ktoré si dospievajúce dievča môže klásť: Čo sa to so mnou teraz deje? Prečo a ako sa mení moje telo? Prečo som zrazu náladová? Ako bude vyzerať moja prvá menštruácia? Čo je to tá antikoncepcia? Čo si mám myslieť o hormonálnych pilulkách? Čím sa od seba líšia tie 4 cyklické fázy? Aká v nich som a ako ich môžem využiť, napríklad v škole?

Rodičom potom táto kniha poskytuje netradičný a odľahčený návod, ako dcére odovzdať všetky podstatné informácie o cyklickosti, menštruácii, sexualite aj antikoncepcii - a nevynecháva tak ani dôležitú úlohu otca!

 

Ku knihe odporúčame zakúpiť si aj úplne nový Cyklický magnet pre deti, ktorý je s knihou informačne prepojený a bola inšpiráciou pre jeho vznik.