Me Luna CLASSIC s guľôčkou - fialový

Menštruačný kalíšok Me Luna – variant CLASSIC. Praktický kalíšok vyrábaný v mnohých variantoch tak, aby ste si mohli vybrať ten pravý. Cena je za 1 kalíšok a vrecúško. Zvoľte si veľkosť kalíška.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1001-05-01
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

15,50 €

+ -

Me Luna CLASSIC s guľôčkou - fialový

Me Luna je prvý menštruačný kalíšok nemeckej výroby. Je vyrobený z TPE (termoplastický elastomér), čo je materiál, z ktorého sa vyrábajú napríklad detské cumlíky.
Me Luna má úplne hladký vnútorný povrch, čo uľahčuje čistenie. Na spodnej časti kalíška sú ryhy pre ľahšie vybratie.

Tieto kalíšky Me Luna ponúkame v štyroch rôznych veľkostiach:

Veľkosť S je malý kalíšok určený pre dievčatá a mladé ženy, ktoré ešte nemali pohlavný styk alebo nemajú styk často a majú skôr slabšiu menštruáciu. Má priemer 38 mm a dĺžku 45 mm, obsah kalíška je cca 23 ml. 

Veľkosť M je určená pre všetky ženy, ktoré ešte nerodili a pre tie, ktoré majú normálne silnú menštruáciu. Má priemer 41 mm a dĺžku 48 mm, obsah kalíška je cca 28 ml.

Veľkosť L je určená pre pre ženy so silnejšou menštruáciou, pre ženy pred pôrodom, ale aj pre tie po pôrode, ktoré sú drobnejšej postavy alebo aktívne športujú. Má priemer 44 mm a dĺžku 51 mm, obsah kalíška je cca 34 ml.

Veľkosť XL je určená pre všetky ženy, ktoré už rodili a pre ženy so silnou menštruáciou. Má priemer 47 mm a dĺžku 56 mm, obsah kalíška je cca 42 ml.

 

Materiál Me Luna Classic má jemnosť „Shore 40“ (termín pre popis flexibility materiálu). Kto by si mal vybrat kalíšok Me Luna Classic?

  • Každá žena s pevným svalstvom panvového dna (väčšinou mladé ženy a tie, ktoré pravidelne cvičia).
  • Každá žena s normálnou citlivosťou (žiadne problémy s používaním tampónov).

Me Luna sa vyrába s rôznym zakončením. Výhoda guľôčky je v tom, že za ňu možno kalíšok dobre uchopiť a zároveň guľôčka nie je pri používaní nepríjemná – čo neskrátená stopka byť môže.

 

zdroj: www.maluna.cz