Menštruačný náramok

Vedome a starostlivo vytvorený náramok v dielni DAUREA, ktorý je symbolom ženského menštruačného cyklu a jeho oslavou. Vhodný ako darček pre dievča pri jej prvej menštruácii - oslava Menarché či ako cyklický symbolický šperk pre dospelú vedomú ženu. Veľkosť S a M je dievčenská, L je pre dospelú ženu. Zvoľte si požadovanú veľkosť nižšie.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4001-10-01
Obsah balenia:
1 ks

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

+ -

Menštruačný náramok

Táto kolekcia náramkov je venovaná téme menštruačného cyklu, jeho zdravia a oslave ženskej cyklickosti


Starostlivo vybraté kamienky sú zamerané na témy, s ktorými sa žena stretáva počas menštruačného obdobia a spoločne pre ňu tvoria jej vlastný kruh podpory.
Minerály sú svojimi účinkami zamerané na obnovu sily, upokojenie, uzemnenie, plynulosť cyklu, citovú rovnováhu a podporu zdravia krvi. 


Náramky sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach, aby pohodlne sedeli na ruke mladým dievčatám aj dospelým ženám. Vďaka krásnemu baleniu sú veľmi vhodné ako darček k prechodovej slávnosti prvej menštruácie - Menarché alebo k akémukoľvek ucteniu si ženskej cyklickosti.

Nosenie takéhoto šperku môže pre ženu symbolizovať oslavu menštruačného cyklu, svojho tela a prirodzenosti. Pomáha nám rozvíjať vzťah k sebe samej a k hlbšiemu uvedomeniu si svojej meniacej sa sily.

 
Náramky sú tvorené z minerálov: červený jaspis, granát, mesačný kameň, perleť a hematit.


K náramkom je priložený sprievodný text, popisy liečivých účinkov minerálov a rady ako sa o náramok starať. Korálky z minerálov sú doplnené o komponenty z chirurgickej ocele, vrátane symbolického prívesku v tvare Luny.
 

Náramky sú v ponuke vo veľkostiach S (obvod ruky cca 12,5cm), M (obvod ruky cca 14cm) a L (obvod ruky cca 16,5cm).
Pre dospelé ženy je vhodný náramok veľkosti L. Na zákazku je možné vytvoriť aj náramok veľkosti XL podľa potreby.