Mystické šamanské orákulum

Prvé šamanskej karty, ktoré dávajú celistvý pohľad na situácie, ktoré riešite. Traja majstri a liečitelia spojili svoju múdrosť a talenty dohromady a otvorili dvere do oblasti posvätných symbolov. Keď sa budete radiť s orákulom, privoláte silu a vhľad, ktoré vám pomôžu pochopiť prítomnosť, liečiť minulosť a ovplyvniť priebeh vašej budúcnosti. Súbor 64 obrázkových kariet a 139 stránková knižočka ako brožovaný sprievodca. Autori: Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid, Marcela Lobos. Rozmery: 125 x 45 mm. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-20
Obsah balenia:
1 sada

26,70 € s DPH 24,27 € bez DPH

+ -

Mystické šamanské orákulum

Traja majstri a liečitelia - Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos - spojili svoju múdrosť a talenty dohromady a otvorili dvere do oblasti posvätných symbolov s Mystickým šamanským orákulom.

Keď sa budete radiť s orákulom, privoláte silu a vhľad, ktoré vám pomôžu pochopiť prítomnosť, liečiť minulosť a ovplyvniť priebeh vašej budúcnosti.

 

Celistvý výklad a sprievodca
Ide o prvé šamanské karty, ktoré dávajú celistvý pohľad na vec. Nejedná sa o karty zamerané iba na jednu časť.

Vo výklade vždy nájdete esenciu karty, ktorá prenáša hlbší význam karty a toho, čo je na nej. Napríklad esencia karty Oheň nám dáva najavo, aký hrejivý a vášnivý môže tanec plameňov byť ale zároveň ako nebezpečne spaľujúci môže mať efekt.

Ďalej rovnaká karta vyzýva na to, aby sme nechali oheň spáliť všetok smútok a bolesť, ktorú si nosíme. Aká naša časť je chladná a rigidná? Presne tú musíme prežiariť a prehriať ohňom.

Poslednou časťou výkladu jednej karty je medicína, ktorá nám dáva presné otázky a pohľad na vec. V akej vnútornej časti sme príliš prchliví alebo zapálení. Čo nás jednoducho rozčúli alebo nás nenechá „chladnými“. Medicína karty nám vždy ukazuje tam, kde je problém.

Ďalšie, čo určite zaujme, je spracovanie. Úžasné maľby Jeny DellaGrottaglia, ktoré dodávajú hĺbke kariet neuveriteľný presah.

 

Chcete pochopiť prítomnosť, vyliečiť minulosť a ovplyvniť svoju budúcnosť? Mystické šamanské orákulum vám pomôže získať múdrosť potrebnú k chápaniu behu života.

64 nádherne ilustrovaných vykladacích kariet z dielne antropológa a šamana Alberta Villolda sú určené všetkým, ktorí sú pripravení čítať v ich magických symboloch.

Legendy hovoria, že ešte predtým, než tu bol čas, predtým, než tu bola reč, boli tu posvätné symboly - Medicínsky kruh, Kliatba, Orol, Jaguár a ostatné - a dôverne k nám prehovárali. Vo svojich nespočetných prejavoch ponúkali nádej, vyzývali k opatrnosti, upozorňovali na príležitosti, inšpirovali k tvorbe, privolávali silu a zdieľali poznanie. Posvätné symboly patria do ríše archetypov a kolektívneho nevedomia, čo je spoločná duchovná pôda človeka ako moderného, ​​tak starovekého.

Tri majstri - učitelia a liečitelia - Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid a Marcela Lobos - spojili svoj talent a svoju múdrosť, aby tak v mystickom šamanskom orákule otvorili bránu do ríše posvätných symbolov.

Po konzultácii s orákulom získavame silu a múdrosť potrebnú k pochopeniu prítomnosti, vyliečeniu minulosti a k ​​ovplyvneniu behu budúcnosti. Aj my sa môžeme stať vlastnými prorokmi a vizionármi. Môžeme rozprávať s Duchom napriamo, viesť dialóg so silami prírody, prehovárať s veľkými archetypmi - so starobylými bohmi - bez pomoci sprostredkovateľa. Medzi Stvoriteľom a nami nemusí nikto stáť, rovnako tak nemusí nikto vstupovať medzi nás a mocné sily prírody.

 

 


Rozmer kariet: 125 x 45 mm.