Návod na ženy

alebo sprievodca moderného muža po nevyspytateľnom svete žien.
Kniha, ktorá dáva mužom funkčný, jasný a zrozumiteľný návod na to, ako môžu v pohode a s prehľadom vychádzať so všetkými ženami okolo, partnerkou počnúc…

Ženám umožňuje objaviť fázy výkonného parťáka, sexuálnej bohyne, tvorivej čarodejnice a múdrej vedmy a začať ich využívať – a hlavne o nich efektívne komunikovať s mužmi.

Kniha, ktorá vám umožní nájsť skutočnú harmóniu vo vzťahoch. Autormi knihy sú Dana-Sofie Šlancarová a Erik Hutter. Počet strán: 231 (český jazyk)

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-03
Obsah balenia:
1 ks

18,50 € s DPH 16,82 € bez DPH

+ -

Návod na ženy

Kniha, ktorá vám umožní nájsť logiku v (zdanlivo) nelogickom svete žien!

Kniha Návod na ženy vám odpovie na všetky zásadné otázky, ktoré ste si určite v priebehu života už mnohokrát kládli:

  • Prečo mi moja žena nerozumie?
  •  A prečo ja nerozumiem jej?
  • Prečo sú ženy často tak nevyspytateľné?
  • Je možné ženám vôbec nejako porozumieť?
  • Prečo je jeden deň všetko super a druhý deň všetko zle, bez toho, aby som niečo urobil inak?
  • Prečo sú ženy občas tak protivné, kritické, vzťahovačné, hysterické a precitlivelé?
  • Existuje nejaká logika v tom, ako sa ženy premieňajú?
  • Je možné zviesť ženu ktorýkoľvek deň v mesiaci?

 

Táto kniha vám umožní začať doslova vidieť ženám do hlavy a pochopiť, prečo menia svoje správanie a prečo sú tak nevypočítateľné. Zároveň sa naučíte, ako ich nálady už dopredu predvídať a ako s nimi zaobchádzať, aby ste mali celý mesiac pokoj a pohodu (nielen) vo vzťahu.

Pochopíte, kedy je správny čas im načúvať a kedy radšej vypadnúť – aj ako môžete mať spokojný vzťah napriek PMS.

V knihe skrátka získate všetky podstatné informácie pre to, aby ste dokázali vedľa žien nielen prežiť, ale život s nimi si začať naozaj užívať.

 
Pochopte, prečo je u vás doma jeden deň všetko super
a druhý deň všetko zle, bez toho, aby ste niečo urobili inak!
 

Každá žena niečo ako cyklus každá žena je cyklická, či už si to uvedomuje alebo nie a nie je to zďaleka len to jej menštruačné krvácanie raz za mesiac. Jej cyklus má v skutočnosti 4 fázy, v ktorých je ona zakaždým úplne iná.Presná dĺžka jednotlivých fáz je individuálna, ale pre začiatok si postačí pamätať, že sa striedajú zhruba po týždni. To, čo na ňu fungovalo jeden týždeň, druhý týždeň nefunguje.Spoznajte niekoľko málo základných princípov, ktoré vám pomôžu správne určiť, v ktorej fáze sa žena práve nachádza.Samotná znalosť týchto pár princípov a ich aplikácia v praxi zaručí, že vaše vzťahy so všetkými ženami okolo vás sa celkom zásadne zlepšia.

Vaše vzťahy so ženami budú jedna úžasná jazda
plná porozumenia, sexu a užívania si života naplno.

 

KNIHA VŠAK NIE JE URČENÁ IBA PRE MUŽOV
PRINÁŠA MNOŽSTVO PODSTATNÝCH INFORMÁCIÍ AJ ŽENÁM!


Ženám kniha umožňuje pochopiť ich vlastné premeny a nájsť spôsob, ako ich začať využívať k prospechu ich samých i ich okolia. Umožňuje im objaviť ich doteraz neprejavené talenty a dary a začať ich naplno používať v praxi. Pomôže im spoznať a prijať seba samú. Naučí ich komunikovať o svojich ženských potrebách s mužmi. A najmä: dá im recept na pokoj a harmóniu v ich partnerskom vzťahu.

Objavte fázy výkonného parťáka, sexuálnej bohyne, tvorivej čarodejnice a múdrej vedmy! 

 

Prelistujte si ukážku z knihy 

Knihu dopĺňa v štvorcovej verzii cyklický magnet pre mužov 🙂

 
Až potom, čo som pochopil, že ženy fungujú cyklicky premenlivo, mi došlo, prečo mi v minulosti pri interakcii so ženami veľa vecí nefungovalo. Jednoducho som na ne išiel zle a dostával zlé výsledky. Tiež som si dlho myslel, že každá žena je úplne iná a že neexistujú žiadne všeobecné pravidlá, ako k ženám pristupovať. Vďaka znalosti ženskej premenlivosti som však poznal, že existujú určité vzorce správania, ktoré všetkým ženám viac či menej spoločné a že sa riadia mesačnými premenami ich hormónov. Vtedy mi došlo, že je možné vytvoriť a dať mužom k dispozícii „návod na ženy„, po ktorom rad mužov toľko túži. Dnes už viem zo svojej vlastnej skúsenosti, že keď muž zahrnie tieto znalosti do svojho života, jeho vzťah so ženami sa zásadne premení k lepšiemu a jeho život celkovo dostane nový, hlbší rozmer.

Erik Hutter, autor Návodu na ženy

WOW, tak to je niečo !“ Áno, toto som pri čítaní tejto knihy niekoľkokrát doslova vykríkol. Prečo? Je to jednoduché: Sofia s Erikom v knihe popisujú veci, ktoré dennodenne zažívam na vlastnej koži, ako so svojou partnerkou, tak so ženami, s ktorými spolupracujem a do tejto chvíle som vôbec nevedel, prečo tomu tak je. Návod na ženy patrí do rúk každého muža. Kniha sama o sebe je nabitá úžasnou energiou a je skvelým sprievodcom do sveta žien. Vďaka za ňu.
Michal Kolář, podporovateľ tvorcov v ich víziách a projektoch

Už teraz považujem Návod na ženy za knihu roka 2015„, a to je ešte len marec.
Milí muži, ktorí stále hľadáte ten skutočný „návod na ženy toto je ONO! A nie je to nakoniec vôbec žiadna veľká veda. ? Kniha je veľmi prakticky poňatá, písaná jasne, stručne, výstižne, ide priamo k veci (teda k žene 🙂)
Milé ženy, je to kniha aj pre vás! Teraz už budete rozumieť, prečo ste každý deň iné, prestanete sa tým trápiť a naučíte sa čarovať
Lucie Koubek, jazykový konzultant
 

Neuveriteľne vtipná kniha! Návody zásadne nečítam, ale tu som s chuťou urobila výnimku! Myslím, že všetci muži pochopia, že ženy sú skutočne cyklické bytosti žijúce v inom než lineárnom čase, veľmi sa im uľaví. A odmena je preveľká! Každého muža určite rozradostí poznanie, že v jeho partnerke sa v skutočnosti skrývajú štyri ženy! Pravda, môže to byť náročné, muži ale majú radi pestrosť a teraz navyše v rukách práve držíte ten správny návod na všetky štyri! 🙂
Barbora Nádvorníková, lektorka ženských seminárov a zakladateľka projektu Měsíc v nás®