Nefritová sviežosť - denné menštruačné vložky

Bylinná vložka pre každodenné použitie tianDe Nefritová sviežosť chráni ženu, nielen oblečenie! Obsahujú prírodné bylinné extrakty. Eliminujú zápach. Spoľahlivá ochrana a pocit sviežosti a pohodlia. Balenie: 10 ks

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-26
Obsah balenia:
10 ks

6,90 € s DPH 5,75 € bez DPH

+ -

Nefritová sviežosť - denné menštruačné vložky

Ženské zdravie a pohodlný spánok

Noc je čas na zotavenie a stres je úplne zbytočný. Počas svojich dní je kvalitný spánok nesmierne dôležitý. Dámské bylinné vložky ,,Nefritová sviežosť" nočné  sa postarajú o Váš nerušený spánok! Chráni Vás a Vaše zdravie, nielen spodnú bielizeň!

Dámske bylinné vložky ,,Nefritová sviežosť" nočné, sú hygienický produkt novej generácie s patentovaným fytokomplexom.

- eliminujú baktérie a nepríjemný zápach
- zmierňujú svrbenie a podráždenie pokožky
- prispievajú k normalizácii menštruačného cyklu
- dodávajú pocit pohodlia a sviežosti

Dámske bylinné vložky „Nefritová sviežosť“ nočné super:

  • 6 ochranných vrstiev. Pridali sme ďalšiu vrstvu celulózy, aby sme zvýšili absorbčnú  schopnosť vložky, a tým i jej spoľahlivosť.
  • absorbčná vrstva obsahuje o 20% viac gélu*, čo znamená, že rýchlosť vsakovania je teraz ešte vyššia. Je dôležité poznamenať, že v nových vložkách používame rovnaký absorbent, aký používame v detských plienkach.
  • množstvo ochranných bariér, ktoré blokujú pretekanie, sa zdvojnásobilo, teraz ich je 10*
  • priedušná vnútorná prírodná vrstva so zvýšenou perforáciou. 

 

Kamélie

Kamélia

Extrakt z kamélie čínskej má antioxidačné, antimikrobiálne vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždenia pokožky.

 

Máta peprná

Mäta pieporná

Listy mäty piepornej obsahujú veľké množstvo esenciálnych olejov, triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Mäta napomáha zlepšeniu nálady, zvýšeniu efektivity, zníženiu stresu, úzkosti, podráždenosti a normalizuje spánok.

 

Hřebíček

Klinčekovec

Klinčekový olej má protizápalové, protiplesňové a antiseptické účinky, napomáha normalizácii menštruačného cyklu. Má tonizačnú arómu, patrí do skupiny afrodiziák.

 

Dôležité upozornenie: 

Pri bylinkových vložkách vždy začíname s tými najjemnejšími,a to Nefritová sviežosť s Aloe extraktom, najlepšie po ukončení menštruácie. 

Nedoporučujeme ich nasadiť v čase ovulácie, vaše telo ich nemusí prijať a môžu Vás zo začiatku trochu páliť. V takom prípade si treba vložku vybrať a skúsiť opäť na ďalší deň. 

 

Odporúčame používať s Intim gelom. 

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 1/3-vou zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.