Nefritová sviežosť - intímne vložky

Bylinná vložka pre každodenné použitie tianDe Nefritová sviežosť chráni ženu, nielen oblečenie! Obsahujú prírodné bylinné extrakty. Eliminujú zápach. Spoľahlivá ochrana a pocit sviežosti a pohodlia. Balenie: 20 ks

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-34
Obsah balenia:
20 ks

5,90 € s DPH 4,92 € bez DPH

+ -

Nefritová sviežosť - intímne vložky

Dámske bylinné slipové vložky Nefritová sviežosť

 

Ženské zdravie: každodenná ochrana

Chcete sa cítiť komfortne a sebavedome každý deň? S dámskymi hygienickými vložkami „Nefritová sviežosť“ pre každodenné použitie je to jednoduché!

Presne kopírujú pohyby vášho tela, nekrútia sa a nedeformujú pri nosení. Čokoľvek budete robiť, intímka zostane na svojom mieste. Dokonca i pri intenzívnom športe.

Nie je to len vložka pre každodenné použitie. Je to fytokompres s patentovaným fytokomplexom výťažkov z mäty piepornej, kamélie japonskej a klinčekového oleja, ktoré:

- odstraňujú baktérie a nepríjemný zápach;
- odstraňujú svrbenie a podráždenie;
- napomáhajú k normalizácii menštruačného cyklu;
- starajú sa o ženské zdravie, dodávajú pocit komfortu a sviežosti.

Užívajte si aktívny život každý deň!

 

Aktívne zložky: 

Kamélie

Kamélia

Extrakt z kamélie čínskej má antioxidačné, antimikrobiálne vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždenia pokožky.

 

Máta peprná

Mäta pieporná

Listy mäty piepornej obsahujú veľké množstvo esenciálnych olejov, triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Mäta napomáha zlepšeniu nálady, zvýšeniu efektivity, zníženiu stresu, úzkosti, podráždenosti a normalizuje spánok.

 

Hřebíček

Klinčekovec

Klinčekový olej má protizápalové, protiplesňové a antiseptické účinky, napomáha normalizácii menštruačného cyklu. Má tonizačnú arómu, patrí do skupiny afrodiziák.

 

Dôležité upozornenie: 

Pri bylinkových vložkách vždy začíname s tými najjemnejšími,a to Nefritová sviežosť s Aloe extraktom, najlepšie po ukončení menštruácie. 

Nedoporučujeme ich nasadiť v čase ovulácie, vaše telo ich nemusí prijať a môžu Vás zo začiatku trochu páliť. V takom prípade si treba vložku vybrať a skúsiť opäť na ďalší deň. 

 

Odporúčame používať s Intim gelom. 

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 1/3-vou zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.