Nefritová sviežosť - nočné menštruačné vložky MAXI

Bylinná vložka so zvýšenou absorpciou tianDe Nefritová sviežosť MAXI chráni ženu, nielen oblečenie! Obsahujú prírodné bylinné extrakty. Eliminujú zápach. Spoľahlivá ochrana a pocit sviežosti a pohodlia. Balenie: 4 ks

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-27
Obsah balenia:
4 ks

9,90 € s DPH 9,00 € bez DPH

+ -

Nefritová sviežosť - nočné menštruačné vložky MAXI

Dámske bylinné nočné vložky MAXI, 4ks

Dámske bylinné nočné vložky maxi boli vytvorené pre spoľahlivú ochranu, absolútny komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predísť pretekaniu dokonca aj pri silnej menštruácii.

- Dĺžka vložky - 420 mm
- 6 vrstiev s maxi krídelkami
- Vysoké okraje pre zadržanie tekutiny po stranách
- superabsorpčná vrstva Sumitomo so zvýšenou absorpčnou schopnosťou
- Prírodná priedušná horná vrstva, ktorá zaisťuje potrebnú cirkuláciu vzduchu a predchádza množeniu baktérií, čo je obzvlášť dôležité v noci , keď nemáte možnosť    si často meniť hygienické potreby
- Obsahuje patentovaný fytokomplex, ktorý bol vyvinutý vo vedecko-výskumnom ústave v čínskom Kantone a ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky.

Dámske bylinné nočné vložky maxi sú ideálne pre jemnú a citlivú pokožku, zabezpečí zvýšenú ochranu v noci, pomôžu žene sa cítiť komfortne aj pri silnej menštruácii, poslúži ako spoľahlivá poistka pri dôležitých udalostiach a dodajú pocit sebavedomia.

Tieto produkty sa tiež stanú spoľahlivými pomocníkmi žien v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsiahnutý priaznivo pôsobí na mikroflóru a pomáha odstrániť diskomfort a suchosť, ale tiež rieši ďalšie ženské problémy spojené s týmto obdobím. Vďaka svojej väčšej veľkosti sa nočné vložky maxi stanú zárukou pokoja v období silnej menštruácie aj inkontinencie.

 

zelený čaj

Zelený čaj

Výťažok zo zeleného čaju má antibakteriálne a protizápalové účinky, pôsobí proti svrbeniu a podráždeniu.

 

Máta peprná

Mäta pieporná

Listy mäty piepornej obsahujú veľké množstvo esenciálnych olejov, triesloviny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Mäta napomáha zlepšeniu nálady, zvýšeniu efektivity, zníženiu stresu, úzkosti, podráždenosti a normalizuje spánok.

Hřebíček

Klinčekovec

Klinčekový olej má protizápalové, protiplesňové a antiseptické účinky, napomáha normalizácii menštruačného cyklu. Má tonizačnú arómu, patrí do skupiny afrodiziák.

 

Dôležité upozornenie: 

Pri bylinkových vložkách vždy začíname s tými najjemnejšími,a to Nefritová sviežosť s Aloe extraktom, najlepšie po ukončení menštruácie. 

Nedoporučujeme ich nasadiť v čase ovulácie, vaše telo ich nemusí prijať a môžu Vás zo začiatku trochu páliť. V takom prípade si treba vložku vybrať a skúsiť opäť na ďalší deň. 

 

Odporúčame používať s Intim gelom. 

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 1/3-vou zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.