Osvobození do orgasmu

Novinka

Za hranice rozkoše. Autor: Sofia Sundari. Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3000-64
Doba dodania:
ihneď

15,00 €

+ -

Osvobození do orgasmu

Sexualita a erotickosť nádhernými esenciami života, ktorým sa často váhame priblížiť.

 

  1. Priťahuje ťa sex, ale trochu sa hanbíš?
  2. Patríš medzi tie veľmi otvorené, ale tušíš, že sa za sexualitou skrýva oveľa viac?
  3. Chceš sa otvoriť nádherným zážitkom nielen v sexualite?

Tak prijmi pozvanie a poď:
  •      Odovzdať predsudky aj tabu.
  •      Začať objavovať svoje telo ako nádherný nástroj a zdroj múdrosti, sily a potešenia.
  •      Poznávať rozkoš a objavovať tajomstvá v miestach, kam sa zatiaľ neodvažuješ pozrieť.
  •      Objaviť most medzi sexualitou a spiritualitou a prežívať plnými dúškami.

Oslobodenie do orgazmu ťa prevedie rozkošou za jej pomyselné hranice, k životu, ktorý si zaslúžiš. K rozprúdenie sexuality, ktorá ťa privedie k tvojmu skrytému potenciálu a tvojej jedinečnej žiare.
 
 
"Som tu, aby som ti pomohla spomenúť si na krásu, silu aj nevinnosť tvojej erotickosti. Som tu, aby som všetko, čoho sa dotknem, priviedla späť ku svojej podstate - rýdzej láske. "
 
Sofia Sundari
 
 
Objavila som svoju posvätnú úlohu.
Mojou úlohou je milovať.
Milovať tak hlboko, že nebudem počuť výkriky svojej mysli.
Milovať tak hlboko, aby som mohla konať s úplnou istotou aj napriek tomu, že nemám najmenšie poňatie o ďalšom kroku. Nepoznám nič iné ako hlbokú nevyhnutnosť lásky a to, ako chce byť vyjadrená v prítomnom okamihu.
V tomto odovzdaní dovoľujem všetkému, nech sa prejaví. Preciťujem to. Otváram sa. Rozpínam sa ako celý vesmír.

A tu začína moja posvätná práca.
 
 
Sofia je medzinárodnou učiteľkou tantry, lásky a sexuality. Mnoho rokov sa venovala intenzívnej praxi jogy, meditácie a tantry. Dnes cestuje po celom svete a organizuje kurzy tantrickej a taoistickej sexuality. Je autorkou bestselleru Oslobodenie do orgazmu, zakladateľkou Školy kňažiek a tvorkyňou niekoľkých online-kurzov.

Učí, ako prežívať otvorenú, bezostyšnú erotickosť a otvárať sa vnútornej slobode. Odbúrava presvedčenia o sexualite, emóciách či živote, ktoré nám často bránia naozaj žiť a obnovuje prepojenia medzi sexualitou a spiritualitou.
 
 
 
"Ak chcete od sexu viac, než len fyzické uvoľnenie, odporúčam túto príručku, v ktorej nájdete nielen informácie, ktoré vám v škole nepovedali, ale aj mnoho praktických tipov. Ako lektorka v oblasti sexuality vnímam dôležité posolstvo kníh, ako je táto. Prináša nám "nové" poňatie sexuality ako čistej a prirodzenej súčasti každého z nás. Po prečítaní tejto knihy začnete prežívať v intímnom živote hlbšie a intenzívnejšie stavy naplnenia a spokojnosti, ktoré sa pozitívne prejavia aj v celom vašom živote. Tiež začnete lepšie rozpoznávať, čo sa deje v tele vášho náprotivku a spoločne potom dosahovať vrcholné stavy vzrušenia. Spojením tela, srdca a vedomia sa dostanete vo svojom milostnom živote do úplne nových dimenzií. Sofia vo svojej knihe dokonale zhrnula základné informácie staré tisícky rokov a preložila ich do jazyka, ktorému dnešná spoločnosť rozumie. Sexuálna životná sila tak môže znovu začať prirodzene prúdiť a prinášať nám radosť a hlboké naplnenie."

Jana Mašková Zimolová, CSB
Lektorka v oblasti sexuality a intímnych vzťahov