ParaProteX – prípravok proti parazitom a plesniam

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco (lapacho). Balenie: 100 tabliet

Výrobca:
CaliVita
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1501-06
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

41,50 €

+ -

ParaProteX – prípravok proti parazitom a plesniam

  • Tým, ktorí by radi podporili boj svojho tela proti baktériám, vírusom, plesniam alebo zápalom čriev.
  • Ženám, ktoré riešia vaginálne zápaly a mykózy.
  • Tým, ktorí by si radi udržali zdravú črevnú flóru, a tak posilnili svoj imunitný systém.
  • Tým, ktorí zápasia s tráviacimi problémami, aby pomohli normálnej činnosti čriev.
  • Tým, ktorí držia detoxikačnú diétu.
  • Tým, ktorí držia diétu proti kandide, ako jej doplnok.

 

150 mg plody kviskálisu indického - červený jazmín
100 mg prášok z mrlíka voňavého - mexický čaj
50 mg extrakt z Dráča obyčajného
50 mg živica z myrhy
50 mg klinčekový olej
50 mg extrakt Pau d`Arco - kôra
37.5 mg prášok z čierneho orecha
37.5 mg olej z vlašského orecha
25 mg výťažok z jadierok grapefruitu

12.5 mg prášok z cesnaku

Prídavné látky:fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), sieťovaná karboxymetylcelulóza (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (protihrudkovacia látka).

Pau D´Arco nemá inhibičný (utlmujúci) vplyv na priaznivé baktérie, ale bráni množeniu potenciálne škodlivých baktérií v črevách (E. coli, Clostridium perfringens)?

UPOZORNENIE!

  • Užívanie tohto výrobku neslúži ako náhrada lekárskych vyšetrení a konzultácií!  V prípade, že spozorujete prítomnosť červov v tráviacom trakte, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc!


 

Uvedeniu prípravku ParaProteX na trh predchádzal dlhodobý výskum a nie je náhodou, že už od momentu, keď bol vyvinutý, ide o jeden z najpopulárnejších produktov spoločnosti CaliVita.

Medzi jeho účinnými látkami sa nachádzajú také známe zložky, akými sú napr. olej z jadierok grepu, cesnak, vlašský orech a klinčeky a navyše sú obohatené aj o ďalšie prospešné rastliny, ktoré sa už tisíce rokov úspešne využívajú v  tradičnej medicíne. Je to napr. jazmín červený, myrha, dráč obyčajný či Pau d’arco (kôra stromu lapacho).

Jazmín červený je rastlinou pochádzajúcou z Indie, ktorá sa v tradičnej medicíne využíva predovšetkým počas období viróz, kým z jej listov sa vyrábajú liečivé balzamy.

Klinček ako silný antioxidant, orech čierny i vlašský orech vďaka svojmu obsahu jódu  prispievajú k ochrane proti parazitom. A navyše, klinček posilňuje aj žalúdok a v tradičnej medicíne sa využíva  aj na vnútornú očistu organizmu.

Ďalšou rastlinnou zložkou, ktorá je rovnako silným očisťujúcim prostriedkom, je jadierko grapefruitu , či presnejšie olej pochádzajúci z neho, ktorého prednosťou je aj to, že nepoškodzuje „priateľské“ črevné baktérie.

Pau d’arco obsahuje pozoruhodné množstvo vitamínov a minerálnych látok. V tradičnej medicíne sa využíva predovšetkým počas období viróz a prispieva aj k ochrane organizmu v prostredí plnom nepriateľských plesní.

Dráč obyčajný má očisťujúce účinky a pomáha zvyšovať odolnosť organizmu v bakteriálnom prostredí. Posilňuje imunitný systém, jeho plody obsahujú vitamín C, rôzne stopové prvky a minerálne látky.

Myrha je bohatá na draslík, sodík, kremík, zinok a chlór a vyznačuje sa schopnosťou eliminovať odpadové látky z tela. Chráni a napomáha správnym funkciám pečene a posilňuje náš tráviaci systém.

Cesnak sa spomína už v tých najstarších rukopisoch, keďže dokonca  egyptskí vojaci používali túto rastlinu na udržanie svojho organizmu v dobrej kondícii. Vynikajúco telo detoxikuje  a ako antioxidant stimuluje imunitný systém.  Môže byť užitočný aj na zachovanie nášho zdravia v plesňovom a bakteriálnom prostredí. Vďaka jeho hlavnej účinnej látke alicínu, ktorý ma antibiotické účinky, ho už naši starí rodičia úspešne aplikovali v prípade prechladnutia. Jeho konzumácia podporuje trávenie a znižuje rozsah usadeného cholesterolu na stenách ciev.

To všetko teraz môžete nájsť spolu v jedinej tabletke a jedinečnej kombinácii!