PELÉ

Novinka

Havajská Bohyňa ohňa a sopiek, ktorá podľa legendy vytvorila tieto ostrovy. Nesie kvalitu živelného ohňa, sily Zeme, nespútanosti, ale aj ochrany a starostlivosti.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-48
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

23,00 €

+ -

PELÉ

Havajská Bohyňa ohňa a sopiek, ktorá podľa legendy vytvorila tieto ostrovy. Nesie kvalitu živelného ohňa, sily Zeme, nespútanosti, ale aj ochrany a starostlivosti. Je ochrankyňou krajiny, svojho priestoru a svojej komunity. Dokáže vycítiť nebezpečenstvo a včas sa mu vyhnúť. Oheň je symbolom premeny, kedy staré a neaktuálne odchádza a ostáva len to, čo je pravdivé.

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku: oranžový achát, láva, hematit, jaspis, karneol

Obvod náramku: 16 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea