PERSEFONA

Novinka

Náramok inšpirovaný starogréckou Bohyňou podsvetia, Persefonou.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-35
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

21,00 €

+ -

PERSEFONA

Náramok inšpirovaný starogréckou Bohyňou podsvetia, Persefonou. Táto Bohyňa trávi časť cyklu roka na Zemi a časť v podsvetí, kde je kráľovnou. Symbolizuje nielen spojenie s hlbinami vedomia, ale aj plodnosť prinášanú na svet. Prírodný cyklus nesie prísľub, že po období tmy zas príde obdobie svetla. Persefona dokáže žiť v oboch týchto svetoch, pretože prekážky aj radosť sú súčasťou jedného celku.
 

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku: achát, labradorit, granát, turmalín, záhneda, machový achát, hematit
Obvod náramku: 16 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea