Polstrovanie Softness Gazelle Pro

Polstrovanie Softness Gazelle Pro je navrhnuté tak, aby zvýšilo úžitkovú hodnotu stoličky Gazelle pri jej profesionálnom použití. Pre ešte väčšie pohodlie a pocit bezpečia vašich klientiek alebo rodiacich žien.

Výrobca:
Steamy
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
7 - 14 dní
Obj. čislo:
4000-23
Obsah balenia:
1 ks

125 € s DPH 104,17 € bez DPH

+ -

Polstrovanie Softness Gazelle Pro

Polstrovanie Softness Gazelle Pro je navrhnuté tak, aby zvýšilo úžitkovú hodnotu stoličky Gazelle pri jej profesionálnom použití.

Dlhá košieľka polstrovanie dosahuje až k zemi a kryje nielen nôžky stoličky Gazelle, ale aj nádobu, ktorá je pod ňou a vytvára tak ochranu medzi horúcim hrncom a nohami ženy na nej sediacej.

Košieľku sme ušili tak, aby mohla byť jednoducho vyčistená z vnútornej aj vonkajšej strany. Celé polstrovanie je vyrobené z koženky certifikovanej na zdravotnícke použitie, ktorá je umývateľná a dezinfikovateľná. Pre ešte väčšie pohodlie a pocit bezpečia vašich klientiek alebo rodiacich žien.

Polstrovanie priamo kopíruje rozmery stoličky Gazelle, pre ktorú je určené, a preto sa na ňu jednoducho navlečie a po použití vyzlečie, umyje a vysuší.

Vzhľadom k dvojitej vrstve koženky nie je možné polstrovanie vložiť do originál tašky k stoličke Gazelle. Čoskoro však zaradíme do ponuky nový druh tašky na stoličku Gazelle, vďaka ktorej budete môcť celú sadu uložiť pohromade a všade si ju voziť so sebou.


 
 
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Rozložený rozmer: 400 x 300 x 430 mm
Zložený rozmer: 400 x 300 x 50 mm
Materiál: Studená HR pena, koženka
Čistenie: otierať bavlnenou handričkou a mydlovou vodou. Možno dezinfikovať. Neprať v práčke!
 
UPOZORNENIE
Naparovacie pomôcky na fotografiách nie sú súčasťou balenia.


 

Zdroj: www.steamy.cz