Polstrovanie Softness Gazelle

Pohodlne sa posaďte a uvoľnite do teplej bylinnej pary. Navrhnuté špeciálne ako doplnok stoličky Gazelle, aby bolo v domácich podmienkach spríjemnené sedenie nad bylinnou parou ženám s  náročnejšou predstavou komfortu. Dostupné v dvoch farebných variantoch.

Výrobca:
Steamy
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
7 - 14 dní
Obj. čislo:
4000-22-01
Obsah balenia:
1 ks

65 € s DPH 54,17 € bez DPH

+ -

Polstrovanie Softness Gazelle

Polstrovanie Softness Gazelle sme navrhli špeciálne ako doplnok stoličky Gazelle, aby sme v domácich podmienkach spríjemnili sedenie nad bylinnou parou ženám s  náročnejšou predstavou komfortu.

Polstrovanie nie je iba mäkkým podsedákom, má ešte dve funkcie. Dlhá košieľka polstrovania totiž dosahuje až k zemi a zakrýva nožičky stoličky Gazelle aj nádobu s bylinným odvarom. Tým zabraňuje úniku teplej pary do priestoru a vytvára dojem bezpečia. Je tiež vhodnou voľbou pre ženy, ktoré sa nechcú na pomôcke zavinovať dekou.

Polstrovanie je vyrobené zo studenej peny a českého fairtrade bavlneného plátna. Je navrhnuté tak, aby zvýšilo úžitkovú hodnotu stoličky Gazelle. Perfektne kopíruje tvar stoličky a je veľmi ľahké ho navliecť.

Polstrovanie je veľmi ľahké, skladné a môžete ho vložiť do originál tašky k stoličke Gazelle To Go. Tak máte celú naparovaciu sadu vždy po ruke upratanú na jednom mieste alebo si ju môžete kdekoľvek vziať so sebou.

Polstrovanie nie je nutné po každom sedení prať, stačí keď ho necháte cez noc preschnúť.

 

Dostupné vo farebných variantoch.


 
 
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Rozložený rozmer: 400 x 300 x 430 mm
Zložený rozmer: 400 x 300 x 35 mm
Materiál: Studená HR pena, 100% bavlna
Pranie: Ručne 40 °C
 
UPOZORNENIE
Určené len pre domáce použitie.
Naparovacie pomôcky na fotografiách nie sú súčasťou balenia.


 

Zdroj: www.steamy.cz