Posilňovač panvového dna KegelSmart

Šikovný pomocník pre posilňovanie svalov panvového dna.

Výrobca:
INTIMINA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
do 3 dní
Obj. čislo:
1401-16
Obsah balenia:
1 ks

91 € s DPH 75,83 € bez DPH

+ -

Posilňovač panvového dna KegelSmart

KegelSmart - tréner panvového dna

Šikovný pomocník pre posilňovanie svalstva panvového dna. Prístroj KegelSmart sa stane vaším malým osobným trénerom, ktorý vyhodnotí stav vášho panvového svalstva a potom nastaví potrebnú úroveň posilňovanie (ponúka celkom 5 úrovní cvičenia). Nastaví cvičebný program na mieru a úplne sa tak prispôsobí vašim individuálnym potrebám. Jeho používanie pri precvičovaní svalov panvového dna je jednoduché a zároveň bezpečné.

Aj keď sú Kegelove cviky už dlho známe a je veľa žien, ktoré toto cvičenie praktizuje, bohužiaľ je veľa tých, ktoré tieto cviky vykonávajú zle. Takéto cvičenie potom v dôsledku viac škodí ako pomáha. Práve preto bol vyvinutý tento prístroj v spolupráci s odborníkmi. Prístroj KegelSmart vás vedie krok za krokom správnym posilňovaním.


Ako KegelSmar funguje?

Podľa stavu vášho panvového svalstva prístroj KegelSmar vyberie celkom z 5 úrovní cvičení. Tieto úrovne sa pri zlepšovaní stavu vášho panvového dna menia. Pri každom použití prístroja bude použitá taká úroveň, ktorá bola vybraná podľa predchádzajúceho cvičenia.

Keď prístroj začne vibrovať, stiahnite svaly panvového dna a držte ich stiahnuté po celú dobu vibrácie. Po prerušení vibrácie uvoľnite svalstvo panvového dna a odpočiňte si. Potom začne prístroj opäť vibrovať a vy cvičenie opakujete. Po prerušení vibrácie opäť svalstvo uvoľníte. Takto pokračujte dokola po dobu jedného cvičebného cyklu. Jeden cvičebný cyklus trvá zhruba 5 minút.


Čo môžete získať vďaka posilňovaniu svalov panvového dna?

Posilňovať svalstvo panvového dna je vhodné pre všetky ženy, ale obzvlášť sa hodí pre ženy, ktoré potrebujú posilniť svalstvo po pôrode, pri menopauze alebo pri problémoch s inkontinenciou.

Posilňovanie panvového svalstva pomáha:

  •     pri inkontinencii
  •     pri poklese panvových orgánov ženy (maternica, močový mechúr, močová trubica, črevá)
  •     pri ochabnutí a poranení svalstva pri pôrode
  •     pri problémoch v bedrovej chrbtici
  •     po gynekologických operáciách
  •     pri sexuálnych problémoch (zlepšuje sa prežitok a intenzita pri orgazme)
     


Upozornenie: Ak ste tehotná alebo ste počas posledných 12 mesiacov rodili, poraďte sa so svojím gynekológom o bezpečnosti cvičenia a použitia prístroja KegelSmart. Používajte prístroj iba podľa návodu - vložený do pošvy na precvičovanie svalstva panvového dna. Nepoužívajte ho, ak máte akékoľvek príznaky sexuálne prenosnej choroby, zápal či akékoľvek gynekologické ťažkosti.

Tento prístroj bol vyvinutý s podporou lekárskeho poradenského zboru (pozostávajúceho z gynekológov a odborníkov na oblasť zdravého lona) vo Švédsku.
Povrch prístroja je z lekárskeho silikónu.


Čistenie a skladovanie

Prístroj je vodeodolný. Umývajte ho pred a po každom použití antibakteriálnym mydlom či prostriedkami na to určenými ako je napríklad Antibakteriálny čistiaci sprej Intimina. Nikdy nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú alkohol, benzín či acetón, pretože tieto látky by mohli narušiť prirodzené prostredie pošvy a tiež poškodiť silikónový povrch prístroja. Uchovávajte prístroj v antibakteriálnom sáčku.


Pre ľahšie zavádzanie môžete prístroj KegelSmart navlhčiť lubrikačným gélom na vodnej báze, napríklad lubrikačným gélom Intimina. Nepoužívajte gély na báze silikónu, tie by mohli spôsobiť, že bude povrch trvalo lepkavý.

Pred prvým použitím si dobre preštudujte príbalový leták.

Do prístroja je potrebná jedna AAA (1,5 V) batéria, ktorá nie je súčasťou balenia.


Pre viac informácií:

 

zdroj: www.maluna.cz