Prívesok Kríž Márie Magdalény

Prívesok s krásnym zdobením pre neobyčajnú ženu.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
4001-07

60,80 € s DPH 50,67 € bez DPH

+ -

Prívesok Kríž Márie Magdalény

Originálny šperk pre jedinečnú ženu

Kríž Márie Magdalény - spojenie panny a milenky v nás, neba a zeme, svetla a tmy. Ako symbol celistvosti, krásy, bohatstva, prijatia a spirituality v jednom!

Granát bol od pradávna využívaný ako amulet. Privádza veľké množstvo energie, ktoré zvyšuje vitalitu a chuť do života. Udržuje organizmus v rovnováhe. Svojmu majiteľovi zvyšuje sebadôveru a dodáva odvahu. Varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom. Povzbudzuje lásku a oddanosť. Má pozitívny vplyv na priateľské vzťahy aj medziľudské vzťahy všeobecne. Pomáha riešiť krízové situácie a dodáva optimizmus a vieru v pozitívny koniec snaženia. Napravuje citovú disharmóniu. Podporuje úspech pri obchodovaní. Regeneruje organizmus.


Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Tento šperk patrí do kolekcie šperkov s tematikou lásky, zmyselnosti a ženskosti, ktorú navrhuje Lilia Khousnoutdinová. Autorka vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a v minulom roku k tomu pridala Gender & Development na London School of Economics. Dnes vedie projekt Ženské príbehy a sprevádza ženy na ceste k pochopeniu a ucteniu si svojho tela a jeho cyklov vo všetkých fázach reprodukčného života pomocou prednášok, zážitkových seminárov a poznávacích zájazdov. Je spoluzakladateľkou prvého výcviku kňažiek v ČR, kde sa zameriava na rozvíjanie ženského potenciálu a návrat prechodových rituálov.

 

Celková hmotnosť: 7 g
Materiál: kov
Retiazka nie je súčasťou výrobku.

 

Ako vznikajú šperky autorskej kolekcie Lilia KViac si o šperkoch môžete prečítať v článku Strieborné šperky uctievajúce klenot ženstva
Rozhovor s autorkou: Lilia Khousnoutdinova: Zdravý postoj k menštruácii má obrovský vplyv

 

zdroj: www.ecstatictravel.com