Prívesok Nekonečná láska - srdce

Nádherný ženský šperk s rubínom a keltským uzlom ako symbolom lásky.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
4001-02

49,30 € s DPH 41,08 € bez DPH

+ -

Prívesok Nekonečná láska - srdce

Prívesok srdce s rubínom

Tento neobyčajne krásne spracovaný šperk vychádza z pradávneho konceptu keltského uzla, ktorý nemá ani začiatok ani koniec, takže je nekonečný. Väčšinou sa používa buď na ochranu alebo práve ako symbol lásky. Prívesok má symboliku zväzku, sobáša a vášne trvajúcej donekonečna. Aby láska kvitla vo všetkých svojich podobách a vo všetkých svojich rovinách.

Rubín je veľmi ušľachtilý kameň sfarbený do červenej a svetlo ružovej. Svojou kvalitou sa dotýka lásky, ktorá v sebe obsahuje práve ako červenú horúcu vášeň, tak aj ružovú nežnú lásku zo srdca. Jedná sa o vzácny kameň - rovnako ako láska je veľmi vzácna a drahocenná.

 


Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Tento šperk patrí do kolekcie šperkov s tematikou lásky, zmyselnosti a ženskosti, ktorú navrhuje Lilia Khousnoutdinová. Autorka vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a v minulom roku k tomu pridala Gender & Development na London School of Economics. Dnes vedie projekt Ženské príbehy a sprevádza ženy na ceste k pochopeniu a ucteniu si svojho tela a jeho cyklov vo všetkých fázach reprodukčného života pomocou prednášok, zážitkových seminárov a poznávacích zájazdov. Je spoluzakladateľkou prvého výcviku kňažiek v ČR, kde sa zameriava na rozvíjanie ženského potenciálu a návrat prechodových rituálov.

Viac si o šperkoch môžete prečítať v článku Strieborné šperky uctievajúce klenot ženstva
Rozhovor s autorkou: Lilia Khousnoutdinova: Zdravý postoj k menštruácii má obrovský vplyv

 

zdroj: www.maluna.cz