Prívesok Sesterstvo

Prívesok, ktorý oslavuje a ctí podporu, spolupatričnosť, nesúťaživosť, vzájomnú starostlivosť a sesterskú lásku medzi ženami.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
do 7 dní
Obj. čislo:
4001-08

68,50 € s DPH 57,08 € bez DPH

+ -

Prívesok Sesterstvo

Originálny prívesok sesterstva

Nádherný šperk, ktorý znázorňuje dve ženy prepojené v oblasti maternice, srdca a mysle (inšpirácie).

V oblasti maternice je ruženín, ktorý zodpovedá za liečenie, lásku a harmóniu našich ženských orgánov. V oblasti srdca majú navyše v tvare srdcovej čakry zasadený olivín - kameň priateľstva a harmónie dobrých vzťahov a tiež zdravých hraníc. V oblasti inšpirácie, intuície, vhľadov - miesta, kde sa dotýkajú hlavami, je mesačný kameň, ako prepojenie so svojou intuíciou, so svojou inšpiráciou a so ženskými cyklami v nás, v našich telách, a zároveň aj s lunárnymi cyklami na nebi.

Prívesok sesterstva tak oslavuje a ctí podporu, spolupatričnosť, nesúťaživosť a vzájomnú starostlivosť, lásku a kruh opory, ktorý môže vzniknúť vo chvíli, keď začíname transformovať svoje ženské vzťahy na skutočne sesterské. Dve ženy, ktoré sú pokrvne možno úplne cudzie, a pritom sú hlboko prepojené podporujúcim spojením skrz hlboké porozumenie vo svojich ženských témach ...


Autorkou šperku je Lilia Khousnoutdinová

Tento šperk patrí do kolekcie šperkov s tematikou lásky, zmyselnosti a ženskosti, ktorú navrhuje Lilia Khousnoutdinová. Autorka vyštudovala politológiu a históriu na univerzite v Oxforde a v minulom roku k tomu pridala Gender & Development na London School of Economics. Dnes vedie projekt Ženské príbehy a sprevádza ženy na ceste k pochopeniu a ucteniu si svojho tela a jeho cyklov vo všetkých fázach reprodukčného života pomocou prednášok, zážitkových seminárov a poznávacích zájazdov. Je spoluzakladateľkou prvého výcviku kňažiek v ČR, kde sa zameriava na rozvíjanie ženského potenciálu a návrat prechodových rituálov.


Retiazka nie je súčasťou výrobku.Viac si o šperkoch môžete prečítať v článku Strieborné šperky uctievajúce klenot ženstva
Rozhovor s autorkou: Lilia Khousnoutdinova: Zdravý postoj k menštruácii má obrovský vplyv

 

zdroj: www.ecstatictravel.com