Rok Ženy 2024 - diár

Novinka

Výnimočný diár pre tvorivé ženy na ceste k prirodzenej kvalite života. Priblíži ťa k tvojmu stredu v každodennom živote. Autorka: Veronika Riava Skot. Rozmery: 150 x 215 mm. Väzba: pevná. Jazyk: slovenský.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3001-33
Obsah balenia:
1 ks

20 € s DPH 16,67 € bez DPH

+ -

Rok Ženy 2024 - diár

Nové vydanie ženského sprievodcu každodenným životom na rok 2023 


Pozdravujem Ťa drahá Žena a pozývam Ťa na prácu s diárom Rok Ženy 2024.

Aj tento rok obsahuje skvelé rubriky ako sprievodkyne každodenných aj duchovných životom Ženy:

Úcta k životu 
12 P pre prirodzené plynutie 
Očista adrianna Sauer
Živá hravá rodina rodina 
Ukážka z Pracovných zošitov pre Dušu 3 a 4
Prehľad podujatí a akcií, ktoré tvoríme alebo podporujeme

 

Rubriky nájdeš pred začiatkom každého mesiaca rozpísané podľa energie roka a prirodzeného potenciálu Ženy. 

-k niektorým sú skvelé autorské ilustrácie tematicky spracované nadanými slovenskými ilustrátorkami

- k niektorým som zrecyklovala obrázky z iných diel, všetky fungujú zároveň ako omaľovánky

- diár je vytlačený na kvalitnom recyklovanom papieri a je zaňho odvedená stromová daň v podobe priamej výsadby mladých stromčekov v spolupráci s Úradom ochrany prírody Biele Karpaty.

- okrem špecifických textov a obsahu nájdeš v diári prehladný kalendár na ročné zápisky, týždňové zápisky, menštruačný a ovulačný kalendárik, dni sviatkov, pracovného pokoja v SR i ČR, slovenské, české aj slovanské meniny, malé ikonky k fázam mesiaca, reklamy a informácie o spolupráci medzi ženami atď.


 

Hlavná rubrika – Úcta k životu

 

Jemné náznaky dokonalosti života nás posúvajú na úroveň stretnutí duší. V zvedomení maličkostí si dovoľujeme snívať, hrať sa, precítiť lásku a vnímať kvality “obyčjaných chvíľ”.

Touto rubrikou ťa pozývam 12x stretnúť témy každodenného života aj života Rodu v úcte a spomalení.

 

K tejto rubrike Ti ponúkam hlavnú omaľovánku mesiaca od báječnej a presnej Katarínky Gahérovej.

 

12 P pre prirodzené plynutie

 

Ako plynie rok, každý mesiac je akoby vo vzduchu najvyšší potenciál pre určitú kvalitu Bytia ako takého. V ženskom kvete života predstavujem vo svojich prácach 4 cykly ženy a ich 4 fázy. V cykle ROKU nám každý mesiac prináša jedno slovo, jedno heslo, jednu tému, ktorá je prítomná v každom momente ako pomôcka na zvedomenie. Prejdi si postupne 12P roku a pozvi do života vlastné tempo ako to budeš cítiš sama.

 

A opäť som diár obohatila drobnou ilustráciou ku každému P od Katarínky Gahérovej.

 

Tréning odvahy

 

Ako je už v diári prirodzeným zvykom, prechádzame postupne v jednotlivých témach celým rokom.

Odvaha je témou, ktorá nás pozýva prijať výzvy, otvoriť sa svojím strašiakom a s pokorou ich spoznávať a liečiť. A tak Ťa I ja pozývam prijať diár ako sprievodcu, pri stretávaní tých svojich.

 

 

Ukážka z pracovných zošitov pre Dušu č.3 a 4

 

Už druhý rok prinášam medzi vás Pracovné zošity pre Dušu. Doteraz vyšli 4 diely (vid koniec diára – reklamné stránky). V tejto rubrike ponúkam akýsi náhľad cez ukážky úloh a tém ,ktoré nesú témy zošitov a tak pomáhajú žene pracovať na osobných objavoch a liečeniach seba a svojich blízkych v životných témach

 

Živá hravá rodina

 

Hravosť je výsada slobodných bytostí. Cez hru svoju slobodu objavujeme, cez hravosť sa spájame v kvalitných vzťahoch, hravosťou oživujeme vzťahy – k sebe a ku každému s kým sme v kontakte – od babičky cez upratovačku v práci až po človeka, vedľa ktorého stojíte v rade v obchode.

Ponúkam Ti niekoľko nápadov, postupov, hier a tipov na oživenie hravosti a vyživenie radostného života cez rodinné stretnutie, uzretia a spoločnú tvorbu.

 

Zrecyklovala som niekoľko ilustrácií z minulých rokov od Gabiky Čížovej, pretože cítim, že ich živosť sa sem hodí.

 

Očista - text vypracovala Adriana Sauer (pozri koniec diára – reklamné okienka)

 

Očista

Ó-čistá Matka Zem,

Ó-čistá bytosť,

Ó-čisté telo,

Ó-čisté srdce.

 

Čistím seba rôznym spôsobom.

Umocňujem v sebe čo mi očista prináša.

Očistou sa spájam so sebou, so Zdrojom a napojená a uzemnená som.

Tomu, čo potrebuje byť videné venujem pozornosť a o-čisťujem SEBA a svoj ROD.

 

 

Prehľady aktivít, udalostí a akcií v roku 2024

 

Každý rok My a naši kamaráti po Slovensku, organizujeme rôzne stretnutia, akcie a podujatia, ktoré podľa mňa stoja za zmienku a pripomenutie. V tejto rubrike máš možnosť sa k nim premostiť a nahliadnuť cez odkazy a heslá do ich existencie, náplne a datovania v jednotlivých mesiacoch.

 

Čaj na každý mesiac – vedomá reklama pre spoločnosť ManuTea

 

Bežne nemám potrebu propagovať nejakú značku alebo firmu a jej produkty. No za posledné roky som pocítila prínos v našich stretnutiach pri čaji, čajoch od tohto obchodíku. Ženy, ktoré počas týchto rokov pili so mnou niektoré z čajov v tejto rubrike, si ich vychutnávali, nachádzali v nich sprievodcov témami a chvíľami upokojenia, osvieženia či iných stavov. Tu ti ponúkam 12 z nich a ty keď budeš mať chuť ich objaviť, nájdeš v ponuke e-shopu Manutea.sk omnoho viac úžasných jednodruhových aj zmesových čajov z celého sveta.

 

 

 My máme doma niekoľko rôznych čajníkov z keramiky, nerezu aj skla. Máme malé aj veľké šáločky, mištičky aj poháriky podľa toho, kto z čoho a ako rád pije. Máme sitká, cedítka, košíčky na prelievanie a cedenie čaju. Máme taký zvyk, že keď niečo robíme radi tak si na to pripravíme vždy správne nástroje, náradie a vybavenie. Preto si nenakupuj všetko hneď, zaži to s tými, ktorí to tak už majú a precíť či ťa to bude baviť. A potom Hor sa! do čajovej výbavy.