Sada kariet CESTA ŽENY

Novinka

Sada kariet CESTA ŽENY vás povedie do zákutí vašich emócií, zranení, radostí aj starostí, ktoré si niekedy nechceme priznať ani samé pred sebou. Karty vás povedú do pravdy, priamo k vašim túžbam, ktoré volajú po svojom naplnení. Povedú vás aj k vašim zdrojom ktoré chcú byť videné a nápomocné v ceste za vašim naplneným šťastím. Ku kartám je aj malá knižka, ktorá vám pomôže k hlbšiemu pochopeniu významu jednotlivých kariet.

Keď ich budete držať v rukách ucítite aká z nich sála radosť, sebaláska a poznanie toho kto som ako ŽENA.

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
2023-43-011

18 € s DPH 15 € bez DPH

+ -

Sada kariet CESTA ŽENY

  Sada kariet CESTA ŽENY vás povedie do zákutí vašich emócií, zranení, radostí aj starostí, ktoré si niekedy nechceme priznať ani samé pred sebou. Karty vás povedú do pravdy, priamo k vašim  túžbam, ktoré volajú po svojom naplnení. Povedú vás aj k vašim zdrojom ktoré chcú byť videné a nápomocné v ceste za vašim naplneným šťastím. Ku kartám je aj malá knižka, ktorá vám pomôže k hlbšiemu pochopeniu významu jednotlivých kariet.

 

Keď ich budete držať v rukách ucítite aká z nich sála radosť, sebaláska a poznanie toho kto som ako ŽENA.

 

 Sada kariet tvorí časť konceptu, ktorý som nazvala VIZUÁLNE LIEČENIE PRE ŽENY. Je to pomôcka ktorú máme denne po ruke. Doma na kuchynskom stole, na nočnom stolíku, vonku v prírode, či pri káve s priateľkami.

 

Celá sada sa dá skladne a prakticky uložiť do pribaleného šifónového vrecúška s rozmerom 14,5 cm x 23 cm.

 

Karty vznikli ako potreba, túžba vrátiť sa späť do svojho vnútra, späť k svojmu ženskému svetu, k duši, k sexualite. Je to druh VIZUÁLNEHO vnútorného ženského LIEČENIA, ktorý prebieha cez silu krásy obrazov priamo prenikajúcich a dotýkajúcich sa našich zranení, či tém v ktorých potrebujeme povzbudenie, alebo vyjasnenie.

 

Veľkosť: Karty : 13,5 cm x 9,5 cm
Šifónové vrecúško : 14,5 cm x 23 cm
Knižka : 10,5 cm x 15 cm
Materiál: potlačený papier
Spôsob výroby: potlač