Sesterský obrus

Charta/listina ženského priateľstva, pripomienka zámeru a utešujúce slová, do ktorých môžeme zahaliť náš kruh ... Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1101-19
Obsah balenia:
1 ks

13,90 € s DPH 11,58 € bez DPH

+ -

Sesterský obrus

Na začiatku jari 2013 sa uskutočnilo stretnutie 50 žien z rôznych krajín, ktoré strávili jednu noc v kruhu a vytvorili chartu/listinu "pravidlá" ženského života.

Sesterská látka bola navrhnutá ako vyhlásenie zámerov. Sú to významná slová, ktoré majú udržať energiu našich kruhov, integritu našej práce a výživu nášho sesterstva.

Slová zo sesterskej látky, charty žien, sú tlačená v čiernej a tmavo červenej farbe na bavlnu. Možno ju použiť ako čajovú utierku, záves na stenu, obrus alebo pri rituáloch podporujúcich ženské vzťahy, prechodové rituály, kde je potreba ženskej podpory a ženskosť ako taká.

"Vzťahy s ostatnými ženami sú absolútnym základom toho, o čo sa ako ženy môžeme oprieť. Dobré podporné vzťahy medzi ženami sú potrebné pre zdravé fungovanie celej spoločnosti."

Ak chceš podporiť svoje vzťahy so ženami, môžeš začať zakúpením tejto látky a tiež žitím v láske a podpore podľa pravidiel krásnych ženských vzťahov, ktoré sú na látke vytlačené. Keď budeš mať látku doma, nikdy nezabudneš, ako tvoriť tieto krásne a bezpečné vzťahy. Je dobrým pomocníkom, ktorý ti poradí a pravidlá pripomenie.

Láskavosť, uctenie, rešpekt, prijatie ... jedny z prvých pravidiel ženských vzťahov.

Rozmery: 77 cm x 49 cm
 

Carolyn Hillyer
je hudobníčka a umelkyňa pochádzajúca z Dartmoru, z oblasti divokých mokradí na severozápade Anglicka. Jej hudobný umelecký počin spoločne s Nigelom Shaw tvorí 26 albumov. Ďalej sa zameriavajú na tradičnú výrobu drevených fláut, bubnov, vedenie seminárov, umeleckých vernisáží a vytváranie posvätných miest. Inšpiráciou pre ich prácu je im pradávna sila a krása krajiny, jej mýty a príbehy oblasti, kde spoločne žijú. Ich živé hudobné predstavenia sú magickou tapisériou drevených fláut, írskych píšťal, nádherných hlbokých hlasov, bubnov a klávesov. Pohybujú sa medzi jemnými zvukmi flauty a starovekými piesňami a spevmii až k silným rytmom kmeňového tanca a bubnom.