Sexuální praktiky Quodoushka

Učenie z nagualskej tradície. Autorka: Amara Charlesová. Jazyk: český. Počet strán: 343

Dostupnosť:
ihneď
Obj. čislo:
3000-27
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

16,00 €

+ -

Sexuální praktiky Quodoushka

Systém Quodoushka založený na učení dávnych Mayov, Olmékov a Toltékov a odovzdávaný generáciami Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path ponúka praktické vedenie v sexe, intimite a vzťahoch, rovnako ako v tom, ako dosiahnuť vyšších úrovní orgazmu a sexuálnej extázy. Tento systém pracujúci s liečivou silou sexuálneho spojenia a orgazmu predstavuje cestu k vyliečeniu emocionálnych zranení a sexuálnych neistôt, oživeniu monotónnych vzťahov a objaveniu ľúbeznej medicíny sexu.

Amara Charlesová, iniciovaná inštruktorka systému Quodoushka, odhaľuje tieto kedysi tajné učenia a vysvetľuje fyzické, energetické a sexuálne vlastnosti deviatich mužských a ženských anatomických typov – ako je napríklad Kojotí muž alebo Byvolia žena – a to, ako identifikovať a najlepšie uspokojiť každý z typov a tiež ako byť hrdý na vlastnú jedinečnú anatómiu.

Popisuje deväť variácií orgazmu od lavíny až po lesný požiar a predstavuje cvičenia pre väčšie sexuálne potešenie a zvýšenie intenzity orgazmov vrátane cvičení Ohnivého dychu, čo je metóda pre dosiahnutie celotelového orgazmu prostredníctvom práce s dychom.

Systém Quodoushka zahŕňa hranie rolí a sexuálnu energetickú prácu s čakrami a svetelným telom a tiež obrady na vrátenie posvätnosti do vášho milovania a ukazuje nám, ako sa môžeme prostredníctvom rozkoše stať citlivejšími, kreatívnejšími milencami.

Rozhovor s autorkou a viac o knihe si môžete prečítať TU