Sviečka Bohyne Materstva

Výpredaj

Sviečka Materstvo je ticho ošetrujúcou sprievodkyňou pre všetky nastávajúce mamičky, ktoré túžia po prepojení so svojím prenatálnym dieťatkom, ale aj pre všetky ďalšie ženy, ktoré cítia potrebu zahojenia pôrodných tráum, či vzťahu so svojimi už dospelými deťmi.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
5000-09
Obsah balenia:
1 ks

17,90 € 15,90 € s DPH 14,92 € 13,25 € bez DPH

+ -

Sviečka Bohyne Materstva

"Túto nádhernú sviečku, v ktorej sú ukotvené veľmi silné energie prebudil život sám. Môj syn v predvečer svojho narodenia, zatiaľ čo, ho moje lono láskyplne objímalo a súčasne mojím telom prúdili pôrodné vlny som stvorila tento silný obrázok, ktorý ma nasledujúci deň sprevádzal fascinujúcim pôrodným zážitkom."


♥ Zážitkom, v ktorom sa zem spojila s vesmírom a mnou bola tvorená cesta nového života na zemi, ktorý naplnil náš život neoznamovateľným a hmatateľným svetlom

♥ Rovnako každého z nás podporuje v liečení vlastného narodenia a vzťahu s našou matkou.

♥ Nádhernú energiu dáva pôrodným rituálom a okamihom, kedy sa telom ženy rozoznejú pôrodné  vlny.

♥ Ukotvuje do sily, pevnosti, dôvery, vnútornej jemnosti.

♥ Podporuje v dôvere k zázračným procesom života, ktorý tvorí majstrovské dielo - život sám.

♥ Posilní vás v rozvinutí vnímavosti smerom k vašim deťom, nech sú v akomkoľvek veku a podporí vaše najhlbšie materské schopnosti.

♥ Súčasťou sviečky je nádherný, ručne tvorený šperk, ktorý si môžete zavesiť a nechať sa ním sprevádzať a knižočka nádherného posolstva Bohyne, ktorá je liečivým a inšpiratívnym pohladením.

♥ Viac sa o sviečke, ktorú som začala tvoriť s dieťatkom pod srdcom a jej nádherným využitím v ktorejkoľvek fáze nášho materského poslania môžete dočítať nižšie a ešte viac v knižočke.

♥ V hlbokých silách života zo zámeru najhlbšej podstaty, z rýdzich posvätných prameňov, ktoré sú oživujúcou esenciou všetkému na planéte Zem. Bohom pobozkaná. V Prepojení s dieťatkom, s ktorým som od okamihu jeho počatia splietala zázračné pramienky vzájomnej lásky všetkých presahujúcich prežitkov. Presvietená okúzľujúcim bohatstvom života, ktoré zamilovane objímala moja maternica, tvoriac mu nádhernú svätyňu lásky.

♥ V Jednotnom prelínaní s dojemnou, tichou krásou rozprestierajúcou sa v jedinečnej noblese v mojom tele, v dych vyrážajúcich prejavov jedinečného diela - tvorenie človeka, som plná pokory, úžasu, vďačnosti, najhlbšej lásky, v stave požehnania, v hlbokej sile aj povznášajúcej ľahkosti, vo vznešenej spoločenstve bohyne, zo strún požehnania, mohla rozoznieť prvotné vlákna prebúdzajúcej pôrodnej sviečky. Vo fascinujúcej Múdrosti zázračného diania sa roztrblietali sily, ktoré so vzácnosťou a napriek tomu dočista obyčajne, práve tak, ako sa deje vzplanutie života, roztancovali dej, ktorý viedol k jej "Oživeniu" ...

♥ Posvätné pramene spoločenstva Bohyne, ktoré sú vo sviečke ukotvené sú zapálením "oživenia" a každej žene vo všetkých rozmanitých etapách materstva uvoľňujú kráľovskú starostlivosť všetkého, čo práve potrebuje. Podporujú prebudenie inštinktov, prirodzených schopností, empatie, vzájomnosti, citlivosti, vnímavosti vlastných a potrieb dieťaťa a schopností na ne ZDRAVO reagovať v spolupatričnosti najhlbšej lásky k sebe samej, svojmu dieťaťu. Čím sa prirodzene spúšťa proces zjemňovania, ktorý vedie k pozvoľnému prelaďovaniu a plynulej premene konzumnej matky v počúvajúcu a vedomú matku, v ktorej sa jasne prelínajú všetky zložky vývoja matky a dieťaťa v ktorejkoľvek fáze.

♥ Sviečka zaplavuje nehou a rozsvecuje vnútorné ZDROJE- inštinktívne, intuitívne, vnímavé a prirodzené vnútorné sily.

♥ Sviečka Materstvo je dychom lásky do vzťahov matiek a rôzne starých detí, spätného hojenia prežitkov od prenatálneho vývinu, zrodenie, až po súčasnosť a fantasticky funguje aj u dospelých detí. Je darom dávajúci oslobudzujúcu úľavu pri liečení rodového zaťaženia a nesmiernym klenotom pre všetky ženy.

"Jedinečným a uzdravujúcim posolstvom sviečky Materstvo, prichádzajúcou zo zámeru bohyne, ktoré oslavujú a uctievajú život, je návrat čistej lásky v prvotné všetko presahujúcej SILE do všetkých životov, domovov, na celú Zem."