Sviečky Majstrovské


Majstrovské sviečky nesú veľmi silné frekvencie svetelných Majstrov, s ktorými sú späté a ktorých láskyplnú prítomnosť v blízkosti zapálených sviec pocítite.

Každá z Majstrovských sviečok vám odovzdá dary požehnania toho Majstra, ktorému je zasvätená.
 

Autorka sviečok k procesu ich tvorby:
"Svetelný Majster, ktorého smiem a mám zhmotniť na sviečke, spočiatku prichádza do môjho energetického poľa a naše vibrácie sa vzájomne prepájajú a zlaďujú. To sa deje niekoľko týždňov aj mesiacov.
Celé tvorenie sviečky sa odvíja mnohoúrovňovými dejmi a je riadené Vyššími zámermi. Ako som spomenula v jednom zo svojich článkov, ja som tá posledná, kto rozhoduje o tom, akú sviečku vynesiem na svetlo sveta.
Prežívam tisíce krás a prechádzam nádhernými frekvenciami, ktoré sú neskôr ukotvované do sviečok a nám všetkým nesú mnoho darov Svetla na Zemi.
S každou sviečkou sa odvíja Vesmírny proces, v ktorom sa snúbia Jeho zámery s mojou oddanosťou, a tak je to pre nás všetkých požehnané.
Vždy je to nádherné, nepredvídateľné a náročné súčasne.
Dokončenie každej z Majstrovských sviečok je ako klenot na korune Neba, ktorý vy aktivujete jej zapálením."

 

Ako vybrať tú pravú sviečku?
Sviečku pre seba či svojich blízkych najlepšie vyberiete svojim srdcom.
Nalaďte sa do svojho vnútra a intuitívne vyberajte, ktoré sviečky vás oslovia a rezonujú s vami v súlade s vašou momentálnou životnou situáciou.
Sviečky najlepšie vyberajte ešte skôr, než si prečítate ich popisky a budete výber zvažovať rozumom.

Môžu sa sviečky kombinovať?
Môže vás osloviť jedna alebo niekoľko sviečok súčasne. Ich energie sa vzájomne prelínajú, vyvažujú sa a harmonicky spolu spolupracujú.
V jednom období (aj v jednom okamihu) je možné čerpať podporu niekoľkých sviečok z celej ponuky sviečok súčasne.

Zobrazenie:
Zoradiť:
Sviečka Bohyne Materstva
Výpredaj

Sviečka Bohyne Materstva

Sviečka Materstvo je ticho ošetrujúcou sprievodkyňou pre všetky nastávajúce mamičky, ktoré túžia po prepojení so svojím prenatálnym dieťatkom, ale aj pre všetky ďalšie ženy, ktoré cítia potrebu zahojenia pôrodných tráum, či vzťahu so svojimi už dospelými deťmi.

Obj. čislo:
5000-09
Dostupnosť: Na sklade

17,90 € 15,90 € s DPH 14,92 € 13,25 € bez DPH

+ -