Zadkiel, anjel transformácie - zmes esencií a parfum

Výpredaj

Vnútorná a vonkajšia sloboda, spoznať seba samú, TRANSFORMÁCIA, pripustenie zmeny, premena k dobrému, prehliadnutie karmických štruktúr, smrť a vzkriesenie. 100% zmes esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný parfum s riedením 20% s roll-on uzáverom.

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-67-01

13,00 € 10,40 € s DPH 10,83 € 8,67 € bez DPH

+ -

Zadkiel, anjel transformácie - zmes esencií a parfum

Jedná sa o unikátnu energetickú zmes 100% esenciálnych olejov alebo jemný parfum s riedením 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom nosnom oleji a roll-on uzáverom.


Aktívne pracuje s témami:
Otvára oči duchovným pravdám a predovšetkým pravde o nás samých. Rozpúšťa obviňovanie, ktoré šírime navonok, vďaka poznaniu vlastnej zodpovednosti. Akonáhle raz prevezmeme túto zodpovednosť za všetko naše konanie, tak sme vedení ku skutočnej slobode. Môžeme tiež dôjsť k poznaniu, že problémy vlastne neexistujú, vďaka uvideniu štruktúr, ktoré ich tvoria. Prekročiť prah a stať sa slobodným v srdci.

Možno použiť ako prírodný parfum, do kúpeľa, difuzéru či arómalampy .

 

Zloženie zmesi 100% esencií:
petitgrain - list pomarančovníka, neroli - kvet pomarančovníka, kardamóm plod, majorán lesný.

Použitie zmesi 100% esencií: Určená predovšetkým k privoňaniu. Po zriedení ďalej potom na zápästie, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Môžeme použiť aj ako prírodný parfum, do aromalampy, do kúpeľa a difuzéra. Možno z neho vytvoriť aj masážny olej, stačí, keď pár kvapiek pridáme do olejového základu.

 

Zloženie parfumu: jojobový olej a 20% zmesi esenciálnych olejov - petitgrain - list pomarančovníka, neroli - kvet pomarančovníka, kardamóm plod, majorán lesný.

Použitie parfumu: Kdekoľvek na tele, predovšetkým potom na zápästí, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Používame hlavne ako prírodný parfum.

 

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu