ŽIVA

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Živou, ktorá je vládkyňou životnej sily, plodnosti a hojnosti.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
4011-42
Obsah balenia:
1 ks

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

+ -

ŽIVA

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Živou, ktorá je vládkyňou životnej sily, plodnosti a hojnosti. Živa má moc prebúdzať k životu, posilniť zdravie a navrátiť životnú vášeň. Je Bohyňou leta a svetlej polovice roka, kedy príroda prekypuje životom a aktivitou.  

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku:  oranžový achát, citrín, krištáľ, zlatý hematit, korál, karneol

Obvod náramku: 16,2 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea