AFRODITA

Náramok inšpirovaný Bohyňou lásky, Afroditou. Táto Bohyňa je symbolom ženskej krásy, zmyselnosti, lásky a sebalásky. Zvoľte si nižšie svoju veľkosť.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
vypredané
Obj. čislo:
4011-47
Obsah balenia:
1 ks

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

AFRODITA

Náramok inšpirovaný Bohyňou lásky, Afroditou. Táto Bohyňa je symbolom ženskej krásy, zmyselnosti, lásky a sebalásky. Afrodita nás učí, že len žena, ktorá má samú seba naozaj hlboko rada, môže žiariť skutočnou krásou aj pre svoje okolie. Nebojí sa dopriať si to, čo jej prináša radosť, pôžitok a výživu na všetkých úrovniach jej bytia.

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku: ružový avanturín, mesačný kameň, jaspis tkaný, aura krištáľ, ruženín, perla

Obvod náramku: 17,2 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea