Anjelské esencie a parfumy

Energetické anjelské oleje s unikátnymi vlastnosťami. Anjelské 100% esencie a parfumy z nich pracujú s vibráciami Anjelov a Archanjelov, ktorí nám pomáhajú rozvinúť sa a pochopiť naše lekcie na našej ceste životom tu na Zemi. Odporúčame používať ideálne pre jednu tému, a to 3-4 týždne.

Anjelské 100% esencie a parfumy riešia rôzne témy, ktorá si potrebujeme spracovať. Väčšinou nás oslovia tie, ktoré pre náš osobný vývoj dôležité.

Sú balené do špeciálnych fľaštičiek typu roll-on. Ide o 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom oleji. Parfum odporúčame najprv 2-3 dni len ovoňať a až po 3. dni aplikovať na telo. Samozrejme záleží aj na vašej intuícii.

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

Zobrazenie:
Zoradiť:
Bariel, anjel blaženosti - zmes esencií a parfum
Výpredaj

Bariel, anjel blaženosti - zmes esencií a parfum

Zber, služba, zázraky neba a zeme, BLAŽENOSŤ, súcit, zodpovednosť, radosť a jej plné prežívanie, rozpúšťanie pocitov odlúčenia. Táto vôňa už plne reflektuje energie Novej Zeme fungujúce na frekvencii Blaženosti a Jednoty. 100% zmes esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný parfum s riedením 20% s roll-on uzáverom.

Obj. čislo:
1701-148-02
Dostupnosť: Na sklade

17,20 € 13,80 € s DPH 14,33 € 11,50 € bez DPH

+ -