Volupta+

Volupta + je intímny lubrikačný gél prírodného zloženia, ktorý pozitívne pôsobí na mechanizmy pohlavného vzrušenia. Tento prírodný lubrikant má zosilňujúce účinky, jeho pôsobenie je založené na vysokej koncentrácii aminokyseliny L-arginín. Balenie: 2 x 5g

Výrobca:
tianDe
Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-08-01
Obsah balenia:
2 ks

11,10 € s DPH 9,25 € bez DPH

Volupta+

Ako káva prebúdza po nočnom spánku, tak intímny gél Volupta + prebúdza libido. Gél má prírodné zloženie a pôsobia na prirodzené mechanizmy sexuálneho vzrušenia. Jeho pôsobenie je založené na aminokyseline L-arginín. Vďaka nej sa v organizme spúšťa proces produkcie oxidu dusnatého, ktorý vyvoláva uvoľnenie hladkého svalstva v cievnych stenách, rozširuje cievy, zaisťuje intenzívny prítok krvi do pohlavných orgánov.(Mimochodom, na aktiváciu produkcie oxidu dusnatého je založené pôsobenie takých prípravkov, ako je viagra a jej analógy.)

Volupta +základom vzorca je objav v oblasti medicíny, ktorý získal Nobelovu cenu!

L-arginín stimuluje produkciu oxidu dusnatého, čo spôsobuje mocný príliv sexuálnej energie a zvyšuje pohlavné vzrušenie

Kryštalický mentol stimuluje nervové zakončenia, prispieva k zlepšeniu prirodzenej lubrikácie a tiež zvyšuje vstrebávanie arginínu Kyselina mliečna udržuje normálnu hladinu pH a rovnováhu intímne mikroflóry

Panthenol a alantoín hydratujú, zjemňujú sliznicu a zabraňujú vzniku podráždenia

Základom pôsobenia gélu Volupty + sa stal objav vedcov, ktorí získali v roku 1998 Nobelovu cenu za odhalenie úlohy oxidu dusnatého vo fungovaní kardiovaskulárneho systému - F. Murada, R. Furchgott, L. Ignarro. Preukázali, že uvoľnenie oxidu dusnatého do krvného riečišťa vedie k uvoľneniu hladkého svalstva ciev, vďaka čomu dochádza k zväčšeniu ich priesvitu a k zlepšeniu celkového prekrvenia. Bolo tiež zistené, že v ľudskom organizme je východiskovým materiálom pre reprodukciu oxidu dusnatého aminokyselina arginín.

Hlavnou účinnou zložkou Volupty + je L-arginín, ktorý spúšťa produkciu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý rozširuje cievy pohlavných orgánov (tento mechanizmus je široko využívaný v kardiológii) a vyvoláva intenzívne prítok krvi a sexuálne vzrušenie.

V mladom veku je L-arginín obsiahnutý v organizme v potrebnom množstve, ale už vo veku 33-35 rokov úroveň tejto životne dôležité aminokyseliny začína klesať (a toto je jeden z dôvodov utlmenie sexuálne funkcie). Doplnenie jej množstvo pomoci orálne užívaných prostriedkov je nesmierne ťažké - arginín sa zle vstrebáva v žalúdku a črevách. Zato ale je ideálne absorbovaný sliznicami pohlavných orgánov.

L-arginín sa používa aj v niektorých iných prípravkoch intímnej kozmetiky, jedinečnosť Volupty + od TianDe spočíva v tom, že tu je táto aminokyselina vôbec prvýkrát ponúkaná v tak vysokom dávkovaní (5 mg v každej dávke, ktorá činí cca 1 g) a v kombinácii s takými zložkami, ako je kyselina mliečna, panthenol, alantoín a mentol.

Vďaka panthenolu, alantoínu a mentolu má intímny gél vyvolávajúce vzrušenie tiež funkciu lubrikantu (lat. Lubrico - robiť hladkým, klzkým). Lubrikant zvlhčuje pohlavné orgány a výrazne zlepšuje samotný proces sexuálnej interakcie tým, že zaisťuje dokonale kĺzanie. Individuálne zvláštnosť gélu Volupty +: stará o intímne mikroflóru slizníc vďaka obsahu kyseliny mliečnej.

Volupta + je vytvorená špeciálne pre ženy, avšak aj muži tento produkt ocenia, a to nielen preto, že uspokojenie partnerky zvyšuje kvalitu pohlavného života. Základom sexuálneho vzrušenia (u ženy aj mužov) je rovnaký mechanizmus - zvýšenie prítoku krvi do pohlavných orgánov, čo v tomto prípade zaisťuje oxid dusnatý. Preto sa produkt Volupty + odporúča nielen ženám, ale aj mužom, a to ako spoločne, tak jednotlivo.

Volupta + zvýši nielen kvalitu sexu, ale aj kvalitu života! Orgazmus - to nie je len potešenie. Z hľadiska medicíny a fyziológie sa jedná o skutočné terapeutické a profylaktické ošetrenie. Je to všetkým dostupná forma prevencie neuróz a depresií. Naviac je orgazmus sprevádzaný prílivom krvi do malej panvy (s následným odlevom), čo dokáže súbežne s potešením vyriešiť vážne mužské a ženské zdravotné problémy, prípadne týmto problémom predchádzať.

Podľa štatistík len 50% žien zažíva orgazmus:

  • Volupty + stimuluje orgazmus u tých žien, ktoré majú problémy s jeho dosiahnutím
  • Volupty + urýchľuje nástup orgazmu, prispieva k tomu, že prežitok je výraznejší, hlbší a dlhší
  • Volupty + pomôže partnerom dosiahnuť simultánneho orgazmu

 

Pravidelné používanie Volupty + je doporučovaná pre násobenie účinku.
Tento prípravok je kompatibilný s kondómami a ďalšími výrobkami z latexu. Má prirodzenú vôňu mentolu a je chuťovo neutrálny.

Každé balenie vystačí až na 10 aplikácií *! * Pre jednu aplikáciu postačí 1 g gélu Volupty +

Spôsob použitia
Vytlačiť na prst jeden "hrášok" gélu (asi 1 gram) a aplikovať na sliznicu v spodnej časti klitorisu, v mieste, kde sa stretávajú malé pysky ohanbia, asi 5-10 minút pred pohlavným stykom. Pre zvýšenie príjemného účinku sa má tento proces sprevádzaný sexuálne stimuláciou: dotyky, hladením, bozkávaním a ďalšími prvkami predohry - žiadny automatizmus!

Poznámka: energické roztieranie gélu nie je najvhodnejším postupom! Namiesto toho umiestnite ukazovák na najvyšší vyčnievajúci bod klitorisu a jemne ho ohnite. Vznikne niečo ako háčik, ktorý môže dosiahnuť na nervové vlákna, ktoré sú umiestnené priamo pod klitorisom. Od nich sa bude vzrušenie šíriť hlbšie.

Po nanesení Volupty + vzniká pocit chladu, mierneho brnenia - to sú prejavy pôsobenia mentolu. Potom dochádza k absorpcii L-arginínu, sprevádzané prekrvením klitorisu a pohlavných orgánov, zvýšením sexuálnej túžby. Krvou naplnené cievy zvyšujú citlivosť genitálií, čo spôsobuje príjemný pocit sa zvyšujúcou sa schopnosťou dosiahnuť vyvrcholenie.

 

Doba pôsobenia Volupty +:

Doba pôsobenia bude u každej ženy individuálne, aj keď existuje všeobecná tendencia k tomu, že príjemné pocity, ktoré gél vyvoláva, pretrvávajú po dobu najmenej 30 minút. V niektorých prípadoch aj dlhšie. Ak je to nutné, je možné gél použiť opakovane.

Kondóm Volupte + neprekáža! Prípravok je vyrobený na vodnej báze a je kompatibilný so všetkými produktmi z latexu.

 

Môže žena očakávať po použití Volupty + okamžitý výsledok?

Všetko závisí na nej samotnej - na jej veku, hormonálnym stave a tiež na tom, či žena, ale tiež aj jej partner, poznajú jej individuálne pohlavnú citlivosť. Niektoré ženy cítia výrazné zlepšenie už v priebehu prvého použitia. Ale väčšina uvádza kumulatívny účinok - čím dlhšie budete Voluptu + používať, tým výraznejšie budú vaše prežitky.

Nie je vhodné pre tehotné ženy.

 

Pre informácie o ďalšom použití kliknite na záložku Doplňujúce informácie

 

AK sa chcete stať VIP členom a využívať tianDe produkty s 35% zľavou zaregistrujte sa bezplatne tu.