BAUBO

Náramok inšpirovaný starogréckou Bohyňou Baubo, ktorá je patrónkou liečivého humoru a lásky k telu. Zvoľte si svoju veľkosť nižšie.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-57-1
Obsah balenia:
1 ks

24,00 € s DPH 20,00 € bez DPH

+ -

BAUBO

Náramok inšpirovaný starogréckou Bohyňou Baubo, ktorá je patrónkou liečivého humoru a lásky k telu. Baubo je slobodná od konvencií, žije naplno samú seba, nezaťažuje sa predsudkami okolia a dokáže liečiť tým, že veci berie s ľahkosťou a jednoduchosťou. Užíva si svoje telo a svoj život plnými dúškami, čím veľmi inšpiruje svoje okolie.

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku: jaspis, jadeit, citrín, žltý tyrkys, granát, karneol

Obvod náramku: 16,3 cm, 16,5 cm alebo 16,8,cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea