Bohyňa Zeme – pohľadnica Kola roka

Výpredaj

Patrónka sviatku Jesennej rovnodennosti.

Pohľadnica je dodávaná s farebnou obálkou.
Jej vnútro je prázdne, na zadnej strane je text vystihujúci aspekty Bohyne.
Rozmer: 125 x 175 mm

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3002-16
Obsah balenia:
1 ks

3,20 € 2,50 € s DPH 2,67 € 2,08 € bez DPH

+ -

Bohyňa Zeme – pohľadnica Kola roka

Krásne prianie znázorňujúce archetyp jedného zo štyroch živlov od Wendy Andrew – k oslave Bohyne v sebe, ale aj v prírode.

Prianie zo sady prianí ôsmich archetypov Bohýň s názvom „Bohyne Kola roka“ („Goddess Wheel Of The Year), ktoré je netradičným darčekom alebo slúži k osobnému použitiu. Každá Bohyňa z tejto série je pripodobnená k jednému ženskému archetypu či živlu.

Prianie má na zadnej strane krátky text k téme maľby (v angličtine) a je doplnené papierovou obálkou. Vo vnútri je prázdne.

Wendy Andrew
Je úžasná umelkyňa, ktorá tvorí nádherné maľby zobrazujúce premeny a cyklickosť prírody. Okrem toho maľuje tiež obrazy s tematikou ženstva, Bohýň a mytológie. Wendy maľuje už od svojej útlej mladosti, do profesionálnej školy maľovania začala chodiť už v 6 rokoch! Jej maľby boli použité na pohľadniciach, kartách, ale napríklad aj na zberateľskej sérii riadu. Wendy hovorí: „Krása prírody ma vždy inšpirovala a snová ríša mýtov je mojou vášňou. Mojím želaním je, aby moje obrazy pôsobili ako portály, ktoré ľudí prenesú do týchto mýtických ríš a obohatia ich všetkým, čo tu nájdu … „

 

zdroj: www.ecstatictravel.com