CD Kolo Života

Piesne o ceste ženy a úcte k premenám jej duše a tela. Autori: Kristína Dubajová, Danica Kováčová, Tina Kuchareková; Hudobné aranžmány: Eniesa a Maok

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2001-04
Obsah balenia:
1 ks

14 € s DPH 11,67 € bez DPH

+ -

CD Kolo Života

CD obsahuje 16 nádherných skladieb: Zrodenie ' Mesiačiky ' Spln ' Milovanie ' Svadobná pieseň ' Pôrod ' Matka ' Divoška ' Kňažka ' Rázcestie ' Kráľovná ' Nov ' Stará mama ' Vedma ' Smrť ' Kolo života

"Vstúpte spolu s nami do hlbín ženskej duše a započúvajte sa do piesní o pozemskej ceste života ženy od narodenia až po smrť. Sú o kľúčových prechodových a iniciačných momentoch na našej púti tak ako ich vnímame my, ženy. Odhaľujú spoločnosťou neprijaté témy, sú o uctení si ženy v každom veku, o prijatí kolobehu života a smrti.

... každá pieseň má za sebou príbeh, alebo skúsenosť jednej z nás a veríme, že sa odkazom dotkne aj vašich sŕdc. Ak ste zacítili pri niektorej z nich odpor alebo naopak veľkú príťažlivosť, je to pozvánka preskúmať práve túto tému vo svojom živote. Pri práci na tomto albume sa aj nám otvárali mnohé otázky okolo zažitých spoločenských tabu a zvedomovali sme si vlastné presvedčenia a ich vplyve na náš život."

Autori CD Kolo Života
 

Viac o piesňach na CD Kolo Života sa dozviete v "Doplňujúcich informáciách" vyššie :-)

Vhodným doplnkom k tomuto hudobnému dielu je Spevník Kolo Roka a Kolo Života alebo avalonský kalendár Kolo roka. Upozorní vás na striedanie jednotlivých sviatkov a Bohýň, ich patróniek, ktoré sú svojou podstatou rovnaké v pohanskej aj slovanskej ľudovej kultúre.

 

 

zdroj: www.koloroka.sk