Cyklický business magnet

Novinka

Jedna z najpredávanejších cyklických pomôcok aj vo verzii pre biznis. Cyklický magnet pre vašu prácu a ženský cyklický time management.

Tenký magnet s uhlopriečkou 16,5 cm.

Jazyk: slovenský

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2002-07
Obsah balenia:
1 ks

7 € s DPH 5,83 € bez DPH

+ -

Cyklický business magnet

Či už podnikáte alebo ste zamestnaná, je fajn si pravidelne pripomínať, v akej fáze a čo je pre vás hračka a čo máte odložiť na niektorú z nasledujúcich fáz.

Cyklický business magnet funguje ako všetky ostatné cyklické magnety: dáte ho na chladničku alebo na pracovný stôl a pravidelne ním otáčate tak, aby vaša aktuálna fáza cyklu bola práve hore. Vaši kolegovia totiž tiež ocenia, keď budú vedieť, s akou z vašich štyroch podôb práve majú tú česť.

Magnet dopĺňa cyklickú trojicu: ženský okrúhly magnet, mužský hranatý magnet a detský kvietkový.

 

 

 

Cyklický business magnet - najlepšia cyklická pomôcka pre pracujúce ženy

 Ak ste doteraz v práci zabúdali na svoj cyklus,
tak teraz už nebudete!

 

Cyklický business magnet -  PREČO BYŤ CYKLICKÁ Aj V PRÁCI?

Ako množstvo cyklických produktov, aj tento vznikol na základe potrieb našich cyklických zákazníčok, ktoré sa sťažovali, že zatiaľ nie je žiadny magnet, ktorý by mohli mať v práci a pravidelne si pripomínali, aké činnosti im práve idú skvele – a čo rozhodne teraz robiť nemajú, pretože im to pôjde pomaly a bude im to brať energiu.

A možno to máte veľmi podobne: hoci už žijete cyklicky niekoľko rokov, kedykoľvek príde ďalšia fáza, najmä tá predmenštruačná a menštruačná, veľmi rýchlo zabudnete, že sú to len fázy a že vaša únava a pocity zahltenosti zase o týždeň prejdú a vaša sila aj optimizmus sa vám znova vráti.


A práve preto je tu cyklický business magnet, ktorý:

  • vám v každej fáze pripomenie, aké schopnosti máte zosilnené a aké aktivity a pracovné úlohy v nej budete zvládať rýchlo a efektívne a ešte vás to bude nabíjať energiou;
  • a na čo si naopak máte v tejto fáze dať pozor a radšej danú činnosť odložiť o týždeň alebo o dva neskôr, pokiaľ je to možné.

 

Ak by sme mali odporučiť jednu knihu, ku ktorej sa tento magnet veľmi hodí, tak popri knihe Cyklická žena od Mirandy Gray to bude kniha od Kate Northrup s názvom Dělej méně, ktorú tiež nájdete na našom e-shope.
 

Mnoho žien cyklické magnety už používa doma - ale tento bude ozdobou pracovných stolov! Vaši kolegovia totiž tiež ocenia, keď budú vedieť, s akou z vašich štyroch podôb práve majú tú česť – a vaše kolegyne možno inšpirujete k tomu, aby prestali vnímať menštruačný cyklus ako niečo, čo je našou ženskou slabinou, a aby pochopili, že keď si ho dovolíme rešpektovať, sme naopak oveľa kreatívnejšie, radostnejšie, pohodovejšie – a tiež produktívnejšie a efektívnejšie a viac plné energie a sily.

 

Náš ženský cyklus nie je našou slabinou:
naopak, prináša nám zosilnené schopnosti starostlivosti, komunikácie, kreativity,
rýchlosti, efektivity, dokončovania alebo hlbokých vhľadov do toho, čo riešime - a ešte oveľa viac!

Naučte sa to využívať aj v zamestnaní!

 

AKÉ STE PODĽA MAGNETU V JEDNOTLIVÝCH FÁZACH:

Dynamická fáza: Ľahko a rýchlo doženiete, čo ste nestihli počas menštruácie – ale máte tendenciu mať príliš veľa rozdelených úloh.

Ovulačná fáza: Ste charizmatická a stále dobre naladená – ale nechce sa vám sedieť pri počítači, skôr sa s niekým rozprávať.

Predmenštruačná fáza: Chodí vám množstvo skvelých nápadov a inšpirácie – ale tiež občas vidíte veci čiernejšie, než sú.

Menštruačná fáza: Keď si dáte bed office, zvládnete všetko, čo treba – ale je fajn si pripomínať, že vaša únava zase čoskoro prejde a vy teraz pokojne môžete odpočívať, pretože všetko dobehnete budúci týždeň.

 

Začnime o našich cyklických premenách hovoriť aj v práci!
Získame tým všetci!

Užitočný darček aj pre vaše kolegyne aj kolegov!

 

Ísť do toho alebo neísť?

+ magnet môžete použiť ako v zamestnaní, tak aj doma
+ dopĺňa magnety predchádzajúce: ženský, mužský a detský
+ každá zo žien v domácnosti si tak môže zaobstarať iný magnet
+ magnet je krásny aj vizuálne

– budete kupovať ďalšie a ďalšie pre všetkých okolo
– nakoniec budete chcieť určite všetky štyri :-)))

 

Technické informácie:
Tenký magnet s uhlopriečkou 16,5 cm. Verzia: slovenčina.