Jedna z ciest

Výpredaj

Autorka: Veronika Pisárová. Jazyk: slovenský. Počet strán: 144

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-58
Obsah balenia:
1 ks

6,50 € 5,20 € s DPH 5,91 € 4,73 € bez DPH

+ -

Jedna z ciest

O svojom putovaní dennodennými udalosťami k lúšteniu rébusu bytia, k zdroju radosti, šťastia a harmónie v sebe samej sa s čitateľmi delí mladá žena.

Zdieľa svoju "Jednu z ciest" pátrajúc po esencii života. Prechádza komnatami svojej duše, ega, smrti, zrodenia,detstva, partnerstva, svojich polarít, sebalásky, sebaúcty, odsekávajúc hlavy drakom lži, stretávajúc pomocníčkov, ktorých pri pozornom vnímaní dokázala objaviť.

Svoje poznanie zdieľa úprimne a s čistým srdcom.

Úprimnosťou voči sebe, pohľadom, ktorý jej umožňuje vidieť sa pravdivo, aká práve je, kde práve je a prijať sa bez posudzovania a odsudzovania, nám ukazuje, ako sa  môžeme stať radostnými, tvorivými hľadačmi.

 

O autorke:

"Volám sa Veronika Pisárová.

Mám 31 rokov. Som matkou, manželkou, sestrou, priateľkou, rozprávačkou, tŕňom v oku. Rada pracujem s bylinkami a vyrábam domáce dobroty.

Môj život ma sprevádza cez skúsenosti, ktoré ma naučili a stále učia, ako hľadať a nachádzať cestu k skutočnému životu. Pre mňa sa skutočný život nezakladá na hmote, na vlastníctve, výzore, či dosiahnutých svetských hodnotách. Je o harmónii, láske a šťastí. Mysím si, že ak objavíme prirodzenú cestu k týmto trom zložkám, objavíme skutočnú esenciu ŽIVOTA.

Dnes, v čase dokončenia tejto knihy som na svojej ceste pátrača už viac ako 6 rokov a som si istá, že po nej ešte dlho budem kráčať. Každý deň stretávam nádhernú paletu všemožných udalostí, ktoré stále menia môj život. Učím sa správne spoznávať ich význam, prijímať každú z nich ako priateľa a pomocníka pri lúštení rébusu bytia.

To, čo k tomu pomáha mne a mohlo by i Vám, sa dočítate v tejto knižke. Verím, že pre vás bude užitočná."