Kňažka kalichu - obraz

Obraz inšpirovaný tématikou a odkazom jednej z najznámejších biblických postáv, ktorá je pre ženy zároveň zosobnením archetypu Bohyne Milenky - Márie Magdalény. Kvalitný výtlačok na matnom fotopapieri v rozmeroch 10 x 15 cm, A4 alebo A3 - zvoľte si nižšie.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
3002-37-01
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

5,00 €

+ -

Kňažka kalichu - obraz

Najnovší zo série obrazov z dielne DAUREA Artworks, ktoré sú ilustráciami ku knihe Mária Magdaléna v nás 🌹.

K dispozícii je kvalitný výtlačok na matnom fotopapieri v rozmeroch 10x15 cm, A4 alebo A3. Prosím, vyberte si ten svoj :-)

 

Čo hovorí o obrázkoch ich autorka?
"Ich tvorenie, ku ktorému ma inšpiroval text vznikajúcej knihy Mária Magdaléna v nás, bolo pre mňa veľmi intenzívne a objavné. Obrazy vznikali ešte v zime a niekoľko týždňov som sa od nich nevedela odtrhnúť. Akoby na mňa oni sami naliehali, že chcú konečne dostať svoju podobu . Že chcú prísť na tento svet a niečo tu povedať. A tak prišli✨"

Michaela Ďurošková: DAUREA Artworks

 

 

 

 

 

Téma Márie Magdalény je v súčasnosti stále silnejšia a medzi ženami rozvíjajúcimi svoju ženskosť vyhľadávanejšia, a tak sa premieta aj do oblastí prírodných vôní. Esensiou Márie Magdalény bol inšpirovaný aj prírodný esenciálny parfum - Mária Magdaléna, 100% esenciálna zmes - Mária Magdaléna či špeciálny energetický telový a masážny olej, ktoré tiež nájdete v tomto e-shope.


"Nechajte sa oblažiť ich nádhernou vôňou a spolu s bunkovou pamäťou vašich čuchových a zrakových buniek ruka v ruke s textom knihy stiahnuť do tém a esencie Márie Magdalény - bohyne povstávajúcej z popola storočí zatratenia, ktorá kedysi kráčala po Zemi a zanechala pre nás ženy veľký odkaz, o ktorý sa môžeme v našich životoch znova oprieť."

Jana Kečkéšová