Mária Magdaléna v nás

Výpredaj

Jedinečný tvorivý počin dvoch výnimočných žien vo forme poetického diela, ktoré zaujíma znovuoživený odkaz jednej z najväčších ženských biblických a historických postáv. Nádherný poetický text o Márii Magdaléne, posvätnom ženstve a láske k telu. Knižka je v brožovanej väzbe, vytlačená na kvalitnom ekologickom papieri vo formáte A6. Text: Michaela Dunaiová. Ilustrácie: Michaela Dauriel Ďurošková.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-47
Obsah balenia:
1 ks

7,70 € 6,70 € s DPH 7,00 € 6,09 € bez DPH

+ -

Mária Magdaléna v nás

Táto malá knižka je srdcovka ❤️
Krásny poetický text Michaely Dunaiovej o láske ženy k svojmu telu, kráse a ženstvu je doplnený autorskými ilustráciami Michaely Dauriel Ďuroškovej, ktorá stojí aj za značkou DAUREA.
 

"Tento malý poklad sa rodil jeden rok a jeden deň pre všetky ženy, ktoré môže podporiť na ich ceste.
Je to naša prvá spoločná knižka a o to väčšiu máme radosť, že konečne prišla chvíľa, kedy ju môžeme zdieľať s Vami, ženami!"

Michaela Dunaiová, Michaela Dauriel Ďurošková

 

"Najlepšie veci sú tie, ktoré vznikajú priamo zo života Anaaja mi minulú jeseň poslala svoj krásny text, len tak vo Worde, lebo sa s ním chcela podeliť. Musím povedať, že Mária Magdaléna nepatrí do kultúrnych kruhov, o ktoré sa bežne zaujímam. Keď som si však prečítala jej riadky, oslovili ma tak hlboko, že akékoľvek hranice razom zmizli. Ocitla som sa v priestore, ktorý spája všetky ženy bez ohľadu na rozdiely. Láska k ženskému telu, sebaprijatie a radosť z posvätnosti života sú nadčasové. Slová Michaely Anaaje sú výrazom jej hlbokej životnej skúsenosti a pre mňa boli natoľko silné, že som dostala inšpiráciu doplniť ich obrazmi. Vynárali sa mi pred očami počas čítania. Ich maľovanie bolo pre mňa veľmi objavným procesom a musím povedať, že aj posunom vo výtvarnej tvorbe. O to viac som teraz hrdá, že naša knižka je na svete a dostáva sa k Vám. Obdarujte seba alebo inú vzácnu ženu kúskom z tejto edície." :-)

Michaela Dauriel 

 

Knižku bola vydaná vlastným nákladom v roku 2019 a do vypredania zásob je tu pre Vás. 
Je v brožovanej väzbe, vytlačená na kvalitnom ekologickom papieri vo formáte A6. Niekoľko recenzií od čitateliek: 

"Knížku jsem četla jako největší svátost.🌹 Jen jsem jí otevřela, začala ve mě kolovat hřejivá energie v celém těle a knihu jsem si takto vychutnala do poslední věty. Je nádherné, jak procítit lásku k sobě samé a zároveň k ostatním. Moc si vážím, že ke mně tato kniha dorazila a ani slovy nejde úplně popsat, co ve mě vyvolává." Kateřina

"Ďakujem za knižočku... je v nej veľa lásky a prijatia ... je to ten pocit, ako keď chytíš rozkvitnutú veľkú ružovú ružu, ovoniaš, cítiš tú krásnu vôňu a pri tom pocite sa úplne uvoľníš a vnímaš všetky ženy, ich veľké poslanie a spojenie. Vnímaš ženy, ktoré sú a ďakuješ za tie, ktoré boli...Celá tá ženská línia tebou prejde v zimomriavkach. A rosa na ruži Ti ukazuje to večné a neuchopiteľné zrkadlo všetkého." Veronika

"Cítím ten velký příběh v málo slovech, která ale tolik vypráví o ní, a ty kresby... nádhera. Je tam všechno, co jsem hledala. co jsem cítila a teď to držím ve svých rukách a cítím svým srdcem propojení s MM.. nádherné, a z celého svého ❤️ za to děkuji. Je to začátek a zároveň je to celé." Eva

 

 

K tejto knižočke si môžete zakúpiť aj jednotlivé obrazy Márie Magdalény a vystaviť si ich, kde si budete želať pre svoju podporu. Patria do najnovšej série obrazov z dielne DAUREA a vznikli práve ako ilustrácie pre túto knihu 🌹. K dispozícii sú výtlačky na kvalitnom matnom fotopapieri v rozmeroch 10x15 cm, A4 alebo A3 s názvami:

Láska k telu, Kňažka kalichu, Vôňa Ruže, Svetlo zvnútra, Odetá v Slnku

Vyberte si tie, ktoré vás najviac oslovili a ostaňte s nimi v užšom kontakte :-)

 

 

 

 

Téma Márie Magdalény je v súčasnosti stále silnejšia a medzi ženami rozvíjajúcimi svoju ženskosť vyhľadávanejšia, a tak sa premieta aj do oblastí prírodných vôní. Esensiou Márie Magdalény bol inšpirovaný aj prírodný esenciálny parfum - Mária Magdaléna, 100% esenciálna zmes - Mária Magdaléna či špeciálny energetický telový a masážny olej, ktoré tiež nájdete v tomto e-shope.

Do ponuky e-shopu pribudla aj úžasná sviečka Mária Magdalény, ktorá vás po jej zapálení obklopí jej silnými témami a pomôže vám pri ich zvedomovaní a spracovávaní. 

"Nechajte sa oblažiť ich nádhernou vôňou a spolu s bunkovou pamäťou vašich čuchových a zrakových buniek ruka v ruke s textom knihy stiahnuť do tém a esencie Márie Magdalény - bohyne povstávajúcej z popola storočí zatratenia, ktorá kedysi kráčala po Zemi a zanechala pre nás ženy veľký odkaz, o ktorý sa môžeme v našich životoch znova oprieť."  pozn. Jana Kečkéšová