Moudrost lúna

Prebudenie zabudnutého tvorivého potenciálu ženstva. Autori: Padma a Anaiya Aon Prakasha. Jazyk: český. Počet strán: 248

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-18
Obsah balenia:
1 ks

16,90 € s DPH 15,36 € bez DPH

+ -

Moudrost lúna

V dávnejších aj súčasných domorodých kultúrach si ženy boli vedomé toho, že lono je miestom najväčšej sily, ktorou môžu vládnuť: sily tvoriť na všetkých úrovniach. Táto tvorivá sila sa používa predovšetkým pri procese pôrodu, ale môže byť tiež využitá pre zrodenie projektov, kariéry, osobného liečenia, spirituality aj vzťahov. Pretože ale lono nesie energetický odtlačok každého intímneho stretnutia - či už láskyplného, či nie - je tvorivý hlas lona často zastrený alebo úplne neprítomný, a tak ovplyvňuje emočné, psychické a duševné zdravie žien a ich vzťahov.

Múdrosť lona vychádza z posvätných tradícií starovekej Indie, Tibetu, Egypta, gnostického kresťanstva a judaizmu.

Prináša ženám silu, aby si uvedomovali intuitívny hlas lona aj v čase mimo tehotenstva a mesačný cyklus, aby odomkli mocný vnútorný zdroj tvorivosti, porodili nové vedomé deti a umožnili duchovný rast a transformáciu nielen sebe, ale aj svojim mužom.

Autori do knihy zahrnuli cvičenia, ktoré čistia minulosť, uvoľňujú toxické emócie, otvárajú energetické dráhy lona, ​​aktivujú posvätné zmyselné ja, uvádzajú vzťahy do rovnováhy a využívajú tvorivý potenciál.

Súčasťou knihy sú aj dôverné osobné príbehy žien, ktoré otvorenie lona zažili. Kniha objavuje zabudnuté posvätné podoby lona po celom svete a odhaľuje, ako sú energie lona zásadné pre zrodenie novej civilizácie pri duchovnom posune roku 2012.

Sprievodným materiálom je vložené 44 minútové CD, obsahujúce hudbu a zvuky, ktoré podporujú prebudenie týchto tvorivých síl.

 

Od týchto autorov nájdete v e-shope zenavzene.sk aj ďalšie knihy: Posvátné vztahy a Posvátná sexuální jednota