Posvátná sexuální jednota

Alchymie lásky, síly a moudrosti. Autori: Sophia Anaiya; Prakasha Padma Aon. Počet strán: 248 . Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-79
Obsah balenia:
1 ks

13,90 € s DPH 12,64 € bez DPH

+ -

Posvátná sexuální jednota

Ježiš a Mária Magdaléna, Rúmí a Šams, kráľ Šalamún a kráľovná zo Sáby, Isis a Osiris - v týchto posvätných zväzkoch jednoty môžeme uvidieť nielen splývanie Dvojplameňa, ale tiež spojenie milencov s Božstvom.

V Posvätnej sexuálnej jednote Anayia Sophia ukazuje, že posvätný sobáš - dokonalé znovuspojenie s vaším Dvojplameňom a Bohom - nie je tajomstvom určeným len zasväteným ani dávno stratenou tradíciou. Je to mocná, živá, spirituálna cesta, ktorá umožňuje dvom partnerom prežiť prapôvodný stav, v ktorom boli stvorení ako jedna duša a požehnaní božským svetlom a láskou Stvoriteľa.

Autorka odkazuje na učenie gnosticizmu, súfijského mysticizmu, kabaly, kundalinijógy, sexuálneho šamanizmu, egyptských tajných škôl a Kristovho vedomia a odhaľuje komplexný alchymický proces posvätnej jednoty. Ponúka fyzické, meditačné a psychologické techniky, ktoré zahŕňajú posvätnú sexualitu, emočnú intimitu a priezračné vedomie duše. Tieto cvičenia prebúdzajú magneticúj energiu vašej duše, priťahujú váš Dvojplameň a v momente vášho znovuspojenia vám umožnia prežiť stav vášnivej extázy, kedy splyniete v jednote s Bohom.

Anaiya skúma staroveké spisy a rituály posvätnej jednoty, známe v starovekom Sumeri ako hieros gamos, v kabale ako posvätný sobáš, v tibetskom budhizme ako jab-jum a v gnostickom kresťanstve ako svadobná komnata a dopĺňa ich príklady posvätnej jednoty naprieč vekmi, vrátane skúseností zo svojej vlastnej duchovnej cesty.

Posvátná sexuální jednota ponúka viac než len meditatívnu alebo jogovú prax - je to transformačná spirituálna cesta k prijatiu trojjediného plameňa sily, lásky a múdrosti a na uspokojenie túžby duše po celistvosti a jednote s Božstvom.

 

ANAIYA SOPHIA je kvalifikovanou učiteľkou kundalini jogy a zasvätenou kňažkou Ružovej línie, súčasťou línie Grálu. Vedie workshopy po celom svete zamerané na prebudenie oduševnelej sexuality, hieros gamos, posvätnú sexuálnu jednotu a múdrosť lona. Je autorkou kníh Open Your Heart with Kundalini Yoga a Pilgrimage of Love a spoluautorkou knihy Womb Wisdom (Múdrosť lona, Maitrea, 2018). Žije v Londýne a južnom Francúzsku.

 

 

 

Od tejto autorky nájdete v e-shope zenavzene.sk aj ďalšie knihy: Moudrost lůna a Posvátné vztahy