Mária Magdaléna - 100% zmes esencií / energetický parfum

Rovnováha mužskej a ženskej energie, posvätná sexualita, poznanie lásky vo svojej celistvosti skrze vášeň, prepojenie tela a ducha.
Zmes 100% esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný energetický parfum s 20% riedením v jojobovom oleji s roll-on uzáverom. Olej je v špeciálnom fialovom skle, ktoré ho svojím pôsobením prirodzene konzervuje a umožňuje mu zrieť – zostať živým. Objem: 5 ml alebo 10 ml s roll-on uzáverom

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-15-02

17 € s DPH 14,17 € bez DPH

+ -

Mária Magdaléna - 100% zmes esencií / energetický parfum

Jedná sa o unikátnu energetickú zmes 100% esenciálnych olejov alebo jemný parfum s riedením 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom nosnom oleji a roll-on uzáverom.

Aktívne pracuje s týmito témami:
rovnováha mužskej a ženskej energie, posvätná sexualita, poznanie lásky vo svojej celistvosti skrze vášeň, prepojenie tela a ducha.

Použitie:
Vedomá práca s prirodzenými ženskými darmi, mystérium liečenia, partnerstvo ako alchymický proces, posilnenie intuície, byť v súlade s cyklami mesiaca, vnútorná integrita na všetkých úrovniach, skrze sexualitu dôjsť k úplnému oslobodeniu

Možno použiť ako prírodný parfum, do kúpeľa, difuzéru či arómalampy .

 

Zloženie zmesi 100% esencií:
bergamot, ylang-ylang, tuberóza, citronela.

Použitie zmesi 100% esencií: Určené predovšetkým k privoňaniu. Po zriedení ďalej potom na zápästie, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Môžeme použiť aj ako prírodný parfum, do aromalampy, do kúpeľa a difuzéra. Možno z neho vytvoriť aj masážny olej, stačí, keď pár kvapiek pridávame do olejového základu.

 

Zloženie parfumu: jojobový olej a 20% zmesi esenciálnych olejov - bergamot, ylang-ylang, tuberóza, citronela.

Použitie parfumu: Kdekoľvek na tele, predovšetkým potom na zápästí, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Používame hlavne ako prírodný parfum.

 

Osobnú prácu s témami esenciálnych olejov Mária Magdaléna môžete podporiť a znásobiť aj sviečkou Márie Magdalény.

 

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu