Sviečka Márie Magdalény

Novinka

V sile nádherných energií prichádza sviečka Márie Magdalény. Sú v nej ukotvené jemné a napriek tomu silné esencie, ktoré aktívne pracujú so ženskými témami.

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
5000-04
Doba dodania:
ihneď

12,00 €

+ -

Sviečka Márie Magdalény

♥ Učí nás pracovať so Silou Stvorenia, podporuje nás v spoznaní pradávneho umenia života vo vnútri aj navonok.
♥ Prepája s pra koreňmi zdravého Ženstva - symbolom kruhu - tvorivou životnou silou.
♥ Zjemňuje spirituálnu a fyzickú vnímavosť a otvára naše telá posvätným frekvenciám.
♥ Po špirále času vedie ku zdroju energií Márie Magdalény, ktoré nás privádzajú do ženskej múdrosti v opätovnej rovnováhe a výrazne nás podporujú v liečení kolektívnej záťaže - lineárneho žitia (vo výkone, napätí, tlaku, logike, súťaživosti, nevyváženosti).
♥ Vibrácie sviečky vedú k prirodzenej schopnosti žiť v súlade s kolobehom života a jeho cyklicky sa opakujúcich daroch v dôvere k rytmicky sa striedajúcim premenám tvorivých síl života vnútri našich tiel, ročných obdobiach, mesačných fázach, a pod. Energie sviečky nás privádzajú k nášmu daru - plynúť v celistvosti so všetkým, čo je stvorené. V jednoduchosti tvorivého potenciálu všetkého života.

 

Sviečkou pretekajú živé vibrácie, ktoré podporujú hojenie bunkovej pamäte, intímnych zranení, psychiky aj tela. Oslobodzujú od rodových vzorcov a blokov, pútajúcich do obmedzeného spôsobu prežívania sexuality a ženskosti.
Práca so sviečkou nás podporuje v rozpúšťaní všetkých prijatých foriem a myšlienok, ktoré v nás (skryto) určujú ako Ženstvo na duchu aj tele prežívame. Liečenie previnení a pocitov "nezaslúžim si a nie som dosť dobrá". Mária Magdaléna prináša kľúč k harmonickému prežívaniu partnerstva, otvárajúci viacúrovňový proces roztancovanej energie Muža a Ženy.
Podporuje nás k naplneniu a žitiu v Božskom zväzku.

 

Učí schopnosti napojenia sa na svoje telá, menštruáciu, lono - otvoreniu sa hlasu Svätyne Božskej sily. Vedie nás pomalým, nežným, jemným rastom k obrovským presahom doteraz známych hraníc a otvára vrcholy alchýmie života vo všetkých jeho rozmanitých podobách.
Učí spolupatričnosti, pokore, dôstojnosti, sile, moci, bez potreby zviditeľnenia.
Je spojnicou s vesmírnym lonom.

 

Sviečku je vhodné zapáliť pri akejkoľvek práci s telom (masáž, kúpeľ, ženské bylinné naparovanie, a pod.), ale tiež pri meditáciách, modlitbách, osobných aj väčších, skupinových rituáloch. Je úžasnou sprievodkyňou pri ženských kruhoch a podporuje tiež prácu s kľúčovými témami.
Jemne a bezpečne vedie do hĺbky. Požehnanie, ktoré uvoľňuje, môžete čerpať vo všetkých fázach svojho tela aj Mesiaca. Na špirále Vašej osobnej cesty Vás podporí vo vašej pripravenosti prijímať požehnanie života.

 

Súčasťou sviečky sú modlitby Márie Magdalény.
 
Výška sviečky: 27 cm.
Priemer sviečky: 5 cm.

 

Osobnú prácu na témach sviečky Márie Magdalény môžete podporiť a znásobiť aj 100% zmesou esenciálnych olejov alebo energetickým parfumom Mária Magdaléna.