MOKOŠA

Novinka

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Mokošou, ktorá je Bohyňou Zeme.

Výrobca:
DAUREA
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
4011-33
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 ks

22,00 €

+ -

MOKOŠA

Náramok inšpirovaný staroslovanskou Bohyňou Mokošou, ktorá je Bohyňou Zeme. Tak ako Zem má mnoho tvárí, tak má mnoho tvárí aj Mokoša a pre tento náramok sú zvolené kvality hlbokej, vyživujúcej Zeme. Náramok hovorí o útrobách Zeme, kde sa utvára život, o teple zemského srdca, hlbokých koreňoch ženstva aj skrytých pokladoch, ktoré žiaria vnútri. Hlbiny Zeme sú zdrojom sily, stability a spojenia s podstatou života.

Náramok z kolekcie „Bohyne a ženská mytológia“ je vytvorený výhradne z pravých prírodných minerálov a kvalitných komponentov z chirurgickej ocele. Každý náramok má elegantné balenie, ktoré obsahuje aj zoznam použitých liečivých minerálov, informáciu o starostlivosti o náramok a vyššie uvedený text o Bohyni, ktorou je náramok inšpirovaný.

Minerály v tomto náramku: 
granát, jaspis, achát
Obvod náramku: 16,2 cm

 


Ako si vybrať svoj náramok?

"Niekedy je najlepšie dať na svoju intuíciu a zvoliť si ten, ktorý Vás ako prvý pritiahne. Môžete sa rozhodovať aj podľa popisu mytologickej postavy, ktorou bol inšpirovaný alebo podľa liečivých účinkov uvedených minerálov, ktorých popisy nájdete na mnohých webstránkach. Niekedy sa stáva, že ženu zaujmú dva veľmi odlišné šperky a nevie sa rozhodnúť. Všimla som si, že mnohokrát jeden z nich predstavuje kvality, ktoré dobre pozná a cíti sa v nich pohodlne, zatiaľ čo ten druhý predstavuje výzvu a príležitosť na posun niekam ďalej. Tu si možno vybrať jeden z nich (ak sa cítite pripravená, odporúčam ten druhý) alebo si vziať obidva a pracovať s týmto prechodom pomalšie a vedomejšie."

autorka náramkov Daurea