Morská hubka mycia – Mediterranean

Honey Comb hubky majú husté, hodvábne vlákna a unikátnu textúru, ktorá je ideálna pre jemné umývanie. Veľkosť 11,5 cm.

Dostupnosť:
do 10 dní
Obj. čislo:
1101-12
Doba dodania:
do 10 dní
Obsah balenia:
1 ks

14,20 €

+ -

Morská hubka mycia – Mediterranean

Jemná morská huba – „Honey Comb“

Husté a hodvábne vlákna tejto morskej huby sú ideálne pre jemné umývanie. Starajte sa o svoje telo – masážou morskou hubou zlepšíte cirkuláciu a odstránite staré kožné bunky. Zmeňte každodenné umývanie na rituál luxusných kúpeľov.

Veľkosť: Huba, ktorá je príliš malá, povedie k tomu, že kúpanie bude únavné … huba, ktorá je príliš veľká, môže byť nepríjemná a nepohodlná do ruky. Huba Honey Comb je veľká 11,5 cm, čo je tá správna veľkosť, ktorá sa hodí do vašej ruky a umožňuje tak dokonalý zážitok z kúpania.

100% prírodná

Táto krásna huba bola eticky vylovená na pobreží Stredozemného mora. Vždy dbáme na to, aby nedošlo k poškodeniu koreňa hubky, pretože na ňom budú vyrastať mladé huby. Hubky Mediterranean sú zemitej hnedej farby a nie sú bielené, čo im umožňuje zachovať si prirodzenú hustotu a trvanlivosť. Jedná sa o 100% biologicky odbúrateľný a ekologický produkt, úplne bez toxínov nájdených v syntetických hubkách.

Životnosť a čistenie
Jedna morská hubka vydrží približne 6 mesiacov. Záleží na tom, ako sa o ňu staráte a ako často ju používate. U umývacích húb doporučujeme pravidelné čistenie a dezinfekciu pomocou čistiacej soli na morské hubky. Soľ rozpustite v primeranom množstve vody o teplote okolo 37 C. Hubku ponorte do roztoku a opakovane stlačte. Potom ju nechajte ponorenú v tomto roztoku min. 5 hodín. Pre zvýšenie účinku soli môžete pridať niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

Upozornenie suchú hubku nikdy nestláčajte, zničí sa tak jej štruktúra. Hubku žmýkajte stlačením, nie krútením.

 

zdroj: www.kalisek.cz