Muriel, anjel posvätnosti - zmes esencií a parfum

Akcia

Láska, sebaláska, súcit, láska milujúca, napĺňajúca, prežívať lásku na všetkých úrovniach a vo všetkých telách. Láska a vďačnosť. Zmes 100% esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný parfum s riedením 20% s roll-on uzáverom.

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
ihneď
Obj. čislo:
1701-65-01
Obsah balenia:
1 ks

17,20 € 13,80 €

+ -

Muriel, anjel posvätnosti - zmes esencií a parfum

Jedná sa o unikátnu energetickú zmes 100% esenciálnych olejov alebo jemný parfum s riedením 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom nosnom oleji a roll-on uzáverom.


Aktívne pracuje s témami:
Láska mnohých podôb. Napája na rovinu srdca, pomáha hlbšie otvárať srdce človeka, a tým tiež pomáha súcitiť. Jemnosť, neha, harmónia v láske. Vďaka láske vnímame všetky bytosti v tom najlepšom svetle a to aj sami seba ... sme otvorení k súcitu, odpúšťaniu, pochopeniu. Láska je najmocnejšou silou vesmíru. Ak prežívame naplnenú lásku, prežívame naplno všetky ďalšie oblasti nášho života. S tým nám Muriel pomáha. Zvyšuje vibráciu lásky, sebalásky, a tým priťahujeme viac pozitívnej energie aj vo vzťahoch a svojom okolí.

Možno použiť ako prírodný parfum, do kúpeľa, difuzéru či arómalampy .

 

Zloženie zmesi 100% esencií:
myrha, ruža damašská, dubový mach a citrón žltý.

Použitie zmesi 100% esencií: Určená predovšetkým k privoňaniu. Po zriedení ďalej potom na zápästie, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Môžeme použiť aj ako prírodný parfum, do aromalampy, do kúpeľa a difuzéra. Možno z neho vytvoriť aj masážny olej, stačí, keď pár kvapiek pridáme do olejového základu.

 

Zloženie parfumu: jojobový olej a 20% zmesi esenciálnych olejov - myrha, ruža damašská, dubový mach a citrón žltý.

Použitie parfumu: Kdekoľvek na tele, predovšetkým potom na zápästí, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Používame hlavne ako prírodný parfum.

 

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu