Ňadroleum – špeciálny olej pre ženské poprsie

Ňadroleum je vyživujúci a regenerujúci olej špeciálne navrhnutý pre ženské ňadrá. Podporuje udržanie zdravia, tvaru a pevnosti ženských pŕs. Harmonizuje hormonálny systém. Pomáha ženám objaviť a rozvíjať svoju ženskosť, plne sa v nej ukotviť, prepojiť sa so svojou podstatou a naplniť tak účel svojho života.
Zvoľte si objem fľaštičky.

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-03-01
Obsah balenia:
1 ks

13 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

Ňadroleum – špeciálny olej pre ženské poprsie

Vyživuje a spevňuje poprsie, vedie do stavu prirodzeného ženstva, pomáha žene žiť svoju vlastnú pravdu, podpora prirodzenej sexuality a jej rozvíjania.
Rozpúšťa karmické nitky, ktoré môžu brániť žene žiť vo svojej vlastnej prirodzenosti, olej je vhodný predovšetkým pre použitie v oblasti hrudníka – kde ženu hýčka a navodzuje stav starostlivosti o seba.

Je vhodný aj na partnerskú masáž pre partnerku.

Použitie:
Jemnými krúživými pohybmi vtierajte, vmasírujte do pokožky ňadier a hrudníka. Pri masáži odporúčame opakovat ideálne zvolené pozitívne mantry.

Zloženie oleja:
jojobový, mandľový, olej z granátových jabĺk

Vôňa oleja:
kvetinovo sladká

Zloženie esencií:
ružové drevo, ruža, geránium, mandarinka, fenikel

Typ pleti:
Všetky typy pleti

 

Olej je v 100% bio kvalite a v špeciálnom fialovom skle, ktorá ho svojím pôsobením prirodzene konzervuje a umožňuje mu zrieť – zostať živým.

 

 Typ na masáž pŕs:

Cvik Jelenia laň – masáž pŕs.

Je to stará taoistická praktika, ktorá po stáročia pomáha ženám dosahovať hormonálnu rovnováhu a zdravie maternice aj prsníkov. Pokiaľ cvičenie praktikujete pravidelne, môže tiež zásadne zmierniť menštruačné potiaže vrátane nadmerného krvácania a kŕčov.

Sadnite si na zem a pätou jednej nohy tlačte do lonovej kosti. Pokiaľ nie ste dosť ohybná, aby ste to dokázali, dajte si do lonovej oblasti tenisovú loptičku a pätou tlačte do nej. Dlane si trite o seba, až v nich ucítite brnenie. Na niekoľko sekúnd si ich položte na prsia. Potom začnite oboma rukami robiť krúživé pohyby. Urobte 50 až 100 kruhov v smere, ktorý je vám príjemný. (Krúženie oboma rukami smerom dovnútra má vplyv na zväčšenie pŕs. Krúženie smerom von môže pomôcť rozptýliť prebytočnú energiu.). Pri krúžení pocítite, ako vám energia z lonovej oblasti stupa do pŕs a ako energia z vášho srdca klesá do lonovej oblasti. Príliš nestimulujte bradavky, pretože môžu byť dosť citlivé.

Cvičenie Jelenia laň je dobré vykonávať hneď ráno a tesne pred spaním. Na prsia použite upokojujúci olej.

Čerpané z knihy: Christiane Northrupová – Bohyně nestárnou
spracovala: Jana Kečkéšová

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

 

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu