Nočná látková vložka - Červená PUL

Nočná látková vložka Meracus sa používa ako ochrana bielizne pri menštruácii v noci alebo aj pri silnej menštruácii cez deň, pri inkontinencii a v šestonedelí.

Uvedená cena je za 1 ks.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1201-10-03
Obsah balenia:
1 ks

7,40 € s DPH 6,17 € bez DPH

+ -

Nočná látková vložka - Červená PUL

Hygienická pomôcka pre dni menštruácie - ekologický a príjemný variant klasických vložiek. Nočné vložky sú určené pre ochranu počas menštruácie v noci alebo pri veľmi silnej menštruácii. Sú dlhšie a viac savé ako ostatné vložky, ktoré ponúkame.

Podšité PUL vrstvou – hodia sa pre nočné použitie a tiež pre denné použitie pre ženy s veľmi silnou menštruáciou, ženy v období šestonedelia alebo ženy, ktoré trpia inkontinenciou. PUL vrstva je úplne nepriepustná.

Rozmery:
Dĺžka 30 cm, šírka 7 cm alebo 8 cm (podľa zapnutého patentu)

Materiál:
100% bavlna; 80% bavlna 20% polyester; polyester laminovaný polyuretánom.
Dotykovou vrstvou je hebučký kojenecký plyš, nepriepustnosť zaisťuje PUL vrstva. Na vložkách môžu byť značky z výroby, tie ale po prvom vypraní zmiznú. Patentky vyberáme tak, aby farebne ladili a môže sa stať, že sa budú líšiť od tých na fotke.

Starostlivosť:
Vložky perte na 40°C, max do 60°C na šetrnom pracom programe. Perte najlepšie v ekologickom pracom prostriedku, ktorý v sebe neobsahuje bielidlá. Nepoužívajte odstraňovače škvŕn obsahujúce rozpúšťadlá. Pri sušení v bubnovej sušičke treba dbať na opatrnosť. Zvoľte šetrný proces so zníženou tepelnou aktivitou (teplota, doba sušenia). Žehliť na miernej teplote len z bavnenej a plyšovej strany.

Ďalšie tipy:
Vložku je možné rozšíriť spojkou (hodí sa napr. pre širšie nohavičky), ktorú si môžete doobjednať.

Pre krátke uchovanie vložiek pred a hlavne po použití použite nepriepustnú taštičku.
Pre predpranie použite žlčové mydlo.

 

zdroj: www.maluna.cz