Ovocan KIT (5 čapíkov + 10 kapslí)

Akcia

Kapsle + vaginálne čapíky na prevenciu aj liečbu nekomplikovanej aj komplikovanej kvasinkovej infekcie pošvy a vulvy, aeróbnych i anaeróbnych zápalov pošvy a vulvy (vulvovaginitis) aj bakteriálnej vaginózy.. Balenie: 5 ks vaginálnych čapíkov 2,7g + 10 ks perorálnych kapslí 500 mg. Môžete si zvoliť klasické (5/10) alebo dvojité (2 x 5/10) balenie v závislosti na výhodnejšej cene alebo na závažnosti či dlhodobosti vašich zdravotných ťažkostí. Pri komplikovanej vaginálnej infekcii alebo dlhotrvajúcom či opakujúcom sa probléme odporúčame vybrať dvojité duo balenie.

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-02-01
Doba dodania:
ihneď

18,00 € 15,00 €

+ -

Ovocan KIT (5 čapíkov + 10 kapslí)

Ovocan – premiant medzi prípravkami na liečbu aj prevenciu pošvových zápalov a infekcií

Bez chémie! Na princípe biologickej liečby
95% úspešnosť účinku

Terapeutický KIT Ovocan je indikovaný na prevenciu a zároveň napomáha pri liečbe nekomplikovanej aj komplikovanej kvasinkovej infekcie pošvy a vulvy (Candida vulvovaginitis),  aeróbnych aj anaeróbnych zápalov pošvy a vulvy (vulvovaginitis) aj bakteriálnej vaginózy v akútnej aj chronickej forme. Obnovuje normálnu fyziologickú aktivitu pošvového prostredia vrátane obnovy prospešnej endogénnej flóry, hojí sliznice.

Jedinečný účinok na ženské intímne ťažkosti

Ovocan je unikátny prípravok na komplexné riešenie intímnych ťažkostí žien na princípe biologickej liečby

Terapeutický kit Ovocan likviduje pošvovú infekciu, upravuje mikroflóru aj pH pošvy, hojí poranenia sliznice. Upravuje nielen vaginálne prostredie, ale pomocou kapsúl aj mikrobiálne prostredie v hrubom aj tenkom čreve. Užívanie lieku Ovocan znižuje riziko opakovania vaginálnych zápalov aj infekcií močových ciest. Ovocan je rýchlou úľavou od ťažkostí.

 • Vaginálne čapíky + orálne kapsule: účinok v pošve aj v čreve
  Prípravku Ovocan dodáva bezkonkurenčné vlastnosti jeho dvojitý spôsob použitia – okrem vaginálnych čapíkov sa Ovocan užíva tiež ústne formou kapsúl. Tie potom zaisťujú unikátny účinok nielen v pošve ale aj v čreve, čo významne znižuje riziko recidívy ako zápalov pošvy, tak infekcie močových ciest.
 • Urýchľuje hojenie po vaginálnej chirurgii aj po pôrode
  Ovocan sa veľmi osvedčil na pooperačné, popôrodné aj iné poranenia nielen vďaka svojmu hojivému účinku ale aj schopnosti likvidovať patogény. Vďaka účinným zložkám na biologickej báze ide aj o starostlivosť, ktorá je pre oslabené telo šetrnejšia.
 • Zvyšuje imunitu a hydratuje sliznice, vhodný aj na prevenciu
  Ovocan vytvára v pošve blahodarné prostredie niekoľkými spôsobmi – hydratuje sliznice, podieľa sa na obnove mikroflóry, upravuje pH, podporuje správnu fyziologickú aktivitu. Vďaka biologickej pre telo šetrnej podstate svojho účinku možno Ovocan používať aj na prevenciu.
 • Pri antibiotickej liečbe alebo aj po nej
  Pri antibiotickej liečbe môže Ovocan urýchľovať hojenie. Vďaka jeho probiotickým účinkom a efektom na slizniciach pri užívaní antibiotík nevzniknú gastrointestinálne ťažkosti, ani následné vaginálne mykózy, ktoré často liečbu antibiotikami sprevádzajú. Ovocan urýchli antibiotickú liečbu a ochráni aj sliznice pred ďalšou možnou kolonizáciou oslabených tkanív inými patogénmi či kvasinkovou infekciou.
 • Na kvasinkové a bakteriálne infekcie, pozitívna úprava pH
  Ovocan je výnimočný záberom svojho účinku – pomáha pri väčšine ťažkostí (svrbenie, pálenie, výtok) či už v akútnom alebo v rozvinutom štádiu. Odstraňuje zápaly a ničí patogény, aktívne podporuje hojenie a podieľa sa na obnovení mikroflóry a optimálneho pH.
 • Vhodný pre tehotné aj dojčiace ženy
  Účinok Ovocanu spočíva v pozitívnom účinku živých kvasinkových kultúr, kyseliny hyalurónovej a kolostra na slizniciach. Všetky zložky sú šetrné a na biologickej báze. Ovocan tak možno bez rizika používať v čase tehotenstva aj dojčenia a je tu plne odporúčaný.
 • Bez chémie! Na princípe biologickej liečby
  Ovocan je koktail kyseliny hyalurónovej, živých mliečnych a pivných kvasiniek i kolostra, ktoré telo nevníma ako cudzorodý prvok. Ovocan tak prináša starostlivosť s liečivým účinkom, ktorý je voči telu vždy šetrnejší než antibiotická či antimykotické farmaká.

 

Vaginálne čapíky obsahujú:
sodná soľ kyseliny hyaluronovej + askorbylpalmitát (Vcpal), aktívne mliečne kvasinky (Kluyveromyces Fragilis Marxianus, Saccharomyces Cerevisiae) colostrum

Perorálne kapsle obsahujú:
aktívne mliečne kvasinky (Kluyveromyces Fragilis Marxianus, Saccharomyces Cerevisiae)

Dávkovanie:
V akútnej fáze (nekomplikovaná Candida vulvovaginitis – kvasinková infekcia)
– 2 perorálne kapsuly (ústami) denne – 1 ráno + 1 večer, 5 za sebou nasledujúcich dní
– 1 vaginálny čapík (do pošvy) denne, 5 za sebou nasledujúcich dní

V akútnej fáze (komplikovaná Candida vulvovaginitis – kvasinková infekcia – recidivujúca a závažná)
– 2 perorálne kapsuly (ústami) denne – 1 ráno + 1 večer, 10 za sebou nasledujúcich dní
– 1 vaginálny čapík (do pošvy) denne, 10 za sebou nasledujúcich dní

V rámci prevencie opakovania infekcie / relapsu (nekomplikovaná a komplikovaná infekcia, bakteriálna vaginóza, aeróbne zápaly pošvy a nešpecifické vulvovaginitídy)
– 1 perorálna kapsula (ústami) denne, 10 za sebou nasledujúcich dní, počnúc prvým dňom menštruačného krvácania
– 1 vaginálny čapík (do pošvy) denne, 10 za sebou nasledujúcich dní, počnúc posledným dňom menštruačného krvácania

 

„Ovocan sa výborne hodí ako doplnok riešenia ženských ťažkostí, ktoré sa niekedy u žien objavujú po použití Bylinkovej detoxikačnej vaginálnej guľôčky. Keďže táto guľôčka (tiež na prírodnej báze a TČM) detoxikuje prostredie ženských pohlavných orgánov a brušnej dutiny, často sa stáva, že sa po jej užití objaví svrbenie, pálenie, začervenanie ženských pohlavných orgánov. Je to dôsledok vítaného začínajúceho sa čistenia, po ktorom sa môže objaviť vaša skrytá candida (či už v ženských orgánoch alebo črevnom trakte) alebo tiež dôsledok oslabených vnútorných aj vonkajších slizníc, čo sa prejaví následným zápalom, zdurením a začervenaním slizníc. Doliečuje sa to buď bylinkovými výplachmi pošvy až do odznenia ťažkostí alebo je skvelé použiť ako pomocníka Ovocan.“

Pozn. Jana Kečkéšová