Panna Mária - 100% zmes esencií / energetický parfum

Materstvo, vyživujúca láska, POZNANIE JEDNOTY, starostlivosť o seba, dávanie a prijímanie, uvedomenie si, že všetko je vzájomne prepojené. Zmes 100% esenciálnych olejov s unikátnymi vlastnosťami alebo jemný energetický parfum s 20% riedením v jojobovom oleji s roll-on uzáverom. Olej je v špeciálnom fialovom skle, ktoré ho svojím pôsobením prirodzene konzervuje a umožňuje mu zrieť – zostať živým. Objem: 5 ml alebo 10 ml s roll-on uzáverom

Výrobca:
Dary Země
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1701-17-02

15,90 € s DPH 13,25 € bez DPH

+ -

Panna Mária - 100% zmes esencií / energetický parfum

Jedná sa o unikátnu energetickú zmes 100% esenciálnych olejov alebo jemný parfum s riedením 20% zmesi esenciálnych olejov v jojobovom nosnom oleji a roll-on uzáverom.

Aktívne pracuje s týmito témami:
materstvo, vyživujúca láska, POZNANIE JEDNOTY, starostlivosť o seba, dávanie a prijímanie, uvedomenie si, že všetko je vzájomne prepojené.

Použitie:
Pomáha nám skoncovať s ilúziou oddelenosti – vďaka tomu nám dáva pocit bezpečia a ochrany, táto energia vedie k bezpodmienečnej, všeobjímajúcej láske, k stretnutiu sa s vnútornou Bohyňou – Matkou, liečenie a práca s témami materstva a rodičovstva.

Možno použiť ako prírodný parfum, do kúpeľa, difuzéru či arómalampy.
 

Zloženie zmesi 100% esencií:
ruža perzská, benzoe zo Siamu, pomaranč, myrta.

Použitie zmesi 100% esencií: Určené predovšetkým k privoňaniu. Po zriedení ďalej potom na zápästie, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Môžeme použiť aj ako prírodný parfum, do aromalampy, do kúpeľa a difuzéra. Možno z neho vytvoriť aj masážny olej, stačí, keď pár kvapiek pridávame do olejového základu.

 

Zloženie parfumu: jojobový olej a 20% zmesi esenciálnych olejov - ruža perzská, benzoe zo Siamu, pomaranč, myrta.

Použitie parfumu: Kdekoľvek na tele, predovšetkým potom na zápästí, po stranách krku, na hruď alebo podľa intuície. Používame hlavne ako prírodný parfum.

 

Všetky produkty pod značkou Dary Země tvorí jej majiteľ Ivan Truksa. Kto to je a ako prebieha jeho alchymický proces tvorenia jedinečných produktov sa dozviete v rozhovore s ním v tomto článku.

Všetky ponúkané oleje sú ručne vyrábané v ČR a dodávané iba v špeciálnom podporujúcom fialovom skle. Všetky použité základové a esenciálne oleje v produktoch Dary Země sú v BIO kvalite.

 

 

Fialové sklo
Ako obaly pre všetky výrobky „Dary Země“ sú používané fľaštičky z fialového skla dovážané zo Švajčiarska.

Podstatou pôsobenia fialového skla je trvalá stimulácia a dodávanie energie molekulám uskladnenej látky. Žiadne iné sklo než fialové neponúka unikátnu kombináciu absolútnej ochrany pred prienikom viditeľného spektra svetla a priestupnosť pre UV, fialové a infračervené žiarenie.

Obaly z tmavo fialového skla, ktoré sú používané, majú rad unikátnych vlastností:

  • chránia pred prienikom viditeľného svetla, a tak zabraňujú znehodnoteniu olejov
  • prepúšťajú infračervené svetlo, ktoré trvalo stimuluje molekuly olejov
  • prepúšťajú ultrafialové svetlo, čím dodávajú životodárnu bioenergiu
  • poskytujú ochranu bioinformáciam, a tým zvyšujú liečivé účinky olejov
  • prirodzeným spôsobom konzervujú a predlžujú tak životnosť obsahu
  • majú elegantný vzhľad, dodávajú atraktívny prvok výrobkom.

 

 

 

zdroj: www.daryzeme.eu