Poselství pro ženskou duši

Výpredaj

Ženská múdrosť pre všetky fázy vášho cyklu. Autorka: Miranda Gray. Jazyk: český. Počet strán: 134

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-48
Obsah balenia:
1 ks

15,50 € 12,50 € s DPH 14,09 € 11,36 € bez DPH

+ -

Poselství pro ženskou duši

Mirandine Poselství pro ženskou duši konečne aj v češtine!

Ak ste si všimli, že je pre vás ako ženy niekedy obtiažne trvalo zostávať v spojení so svojou dušou, so svojím vyšším Ja, s Bohom, s Bohyňou, s Vesmírom, s Božským ženstvom (či už tomu hovoríme akokoľvek) aj počas premien, ktorými každý mesiac prechádzame, potom táto kniha je vysvetlením i riešením!

Kniha obsahuje niekoľko desiatok nádherných posolstiev pre každú fázu vášho cyklu. Čítajte ich postupne alebo vyberajte náhodne podľa toho, v ktorej fáze svojho cyklu aktuálne ste.

Útla knižočka do každej kabelky!

 

Viete, že aj vaša spiritualita, vaše spojenie s vašou dušou,
sa pravidelne premieňa s vaším cyklom?

 

Táto malá útla knižočka by nemala chýbať v žiadnej ženskej kabelke! Posolstvá pre ženskú dušu sú súborom posolstiev a afirmácií pre jednotlivé fázy ženského menštruačného cyklu, ktoré vám ženám pomôžu znovu sa spojiť s vaším ženstvom, bez ohľadu na to, v ktorej fáze sa práve nachádzate.

Miranda Gray, autorka populárnych kníh Rudý měsíc a Cyklická žena, túto knihu napísala preto, lebo si uvedomila, že sa počas mesiaca premieňajú nielen ženské schopnosti, vlastnosti, spôsoby myslenia, vzťahovanie sa k svetu a k druhým, chuť k jedlu aj chuť sa milovať - ​​ale mení sa aj spôsob, akým sa žena napája na svoju dušu, na svoju spiritualitu, na Boha, Bohyňu alebo Vesmír, či už tomu hovorí akokoľvek. Rovnako ako všetko ostatné, aj spôsoby našej ženskej spirituality sa v priebehu mesiaca menia.

Táto kniha vám pomôže znovuobjaviť vaše ženstvo, spojiť sa s vašou dušou a tiež si každý deň jasne uvedomovať, aké dary vám prináša váš menštruačný cyklus.

Kniha obsahuje niekoľko desiatok posolstiev pre každú z jednotlivých fáz vášho cyklu. Čítajte ich postupne alebo vyberajte náhodne podľa toho, v akej fáze sa práve nachádzate. Posolstvá vám zakaždým pripomenú, ako sa môžete spojiť s Bohyňou vo vnútri vás a znovu sa naladiť sama na seba, na svoju dušu a na to, čo je pre vás v každej fáze dôležité.

Poselství pro ženskou duši sú v poradí treťou knihou, ktorú kedy Miranda Gray napísala. Nakladateľstvu Osułe sa ju podarilo exkluzívne vydať v roku 2012 v anglickom origináli a v roku 2019 vyšla aj jej česká verzia. Kniha je teda u nás dostupná v českom aj v anglickom jazyku a nádherne ju ilustrovala česká grafička Lenka Blažejová.


Bohyňa s tebou beží po tvojej ceste.
Povedz jej, aké sú tvoje ciele a tvoje túžby.
Čo hľadáš? O čom snívaš?
Smeje sa od radosti nad tým všetkým,
čo budete robiť spolu
.
(Dynamická fáza, posolstvo 7)Prekladateľka a vydavateľka Dana-Sofia Šlancarová o knihe:

"Som veľmi rada, že v čestine vychádza ďalšia kniha Mirandy Gray, autorky revolučných kníh o ženskej cyklickosti Rudý měsíc a Cyklická žena. Poselství pro ženskou duši dopĺňajú to, čo v predchádzajúcich dvoch tituloch viac či menej chýbalo: informácie o tom, ako môžeme ako ženy trvalo zostávať v spojení so svojou dušou, so svojím vyšším Ja, s Bohom, s Bohyňou, s Vesmírom, s Božským ženstvom (či už tomu hovoríme akokoľvek) aj počas premien, ktorými každý mesiac prechádzame.

Pretože v našom (ženskom) živote sa vďaka hormonálnym premenám mení nielen to, ako rozmýšľame, ako sa správame, ako sa vzťahujeme k ľuďom, aká práca nám ide a čo nám naopak nejde, akú máme chuť na jedlo alebo na sex, ako komunikujeme sa svojimi blízkymi a s celým svojím okolím, či chceme byť s ľuďmi alebo si naopak potrebujeme zaliezť do svojej jaskyne a byť nejaký čas osamote - ale mení sa aj to, ako funguje naša spiritualita.

Nech už je vaše náboženské vyznanie akékoľvek (alebo nech ste bez vyznania), určite ako žena pozorujete vo svojom živote premenlivosť toho, ako sa vám darí napájať sa nielen na Boha (Bohyňu, atď.), ak v niečo také veríte, ale aj na vás samotnú, na vašu duchovnú časť, na vaše vnútorné túžby a potreby.

A práve Poselství pro ženskou duši vám môžu pomôcť, aby ani táto vaša časť nezostávala ignorovaná a nenaplnená. Aby ste pochopili, ako sa aj ona premieňa
počas štyroch fáz vášho menštruačného cyklu a čo môžete robiť, aby ste dokázali aj tejto svojej dôležitej životnej potrebe vyjsť v ústrety."


O autorke:
 
Miranda Gray - spisovateľka, umelkyňa, podnikateľka. Miranda žije v Anglicku a pôsobí ako kreatívna riaditeľka marketingovej a webdesignérskej spoločnosti Footmark Media. Skúmaniu menštruačného cyklu a jeho vplyvu na ženské vnímanie, pocity, potreby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu sa venuje už viac ako dvadsať rokov.

Miranda vedie ženské skupiny a workshopy po celom svete. Jej práca pomohla už desiatkam tisíc žien, aby lepšie porozumeli samy sebe, začali prežívať svoj menštruačný cyklus pozitívne, žili v súlade s ním a so svojími meniacimi sa potrebami a dosahovali tak harmóniu vo svojom osobnom i pracovnom živote.

Autorka kníh Rudý měsíc, Cyklická žena a Poselství pro ženskou duši a iniciátorka celosvetového hnutia nazvaného "Požehnanie ženského lona".
 


    "Keď som túto knihu chystala k jej anglickému vydaniu v roku 2012, zažívala som na jej stránkach chvíle neskutočnej lásky, pochopenia, prijatia, požehnania a vnútorného pokoja. To isté som cítila pri jej preklade - a to isté prajem aj vám. Nech je váš život vďaka posolstvám z tejto knihy zase o niečo šťastnejší a naplnenejší a vy ste žiariacim stelesnením ženy-bohyne, či už to pre vás znamená čokoľvek."

Dana-Sofia Šlancarová, editorka, prekladateľka a vydavateľka tejto knihy