Premeno DUO – vaginálne guľôčky

Vaginálne guľôčky na suchosť pošvy.

Vaginálne guľôčky s kyselinou hyalurónovou a kyselinou mliečnou pre zabezpečenie prírodnej lubrikácie bez hormónov.

Balenie: 10 ks po 5 mg

Výrobca:
MEDintim
Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-04
Obsah balenia:
10 ks

13 € s DPH 10,83 € bez DPH

+ -

Premeno DUO – vaginálne guľôčky

Premeno Duo sa používa pri pálení a suchosti pošvy po alebo pri pohlavnom styku, v menopauze, pri kojení po pôrode, po ožarovaní a po rádioterapii.

Premeno Duo vám ako prírodná lubrikácia bez hormónov zabezpečí potrebnú vlhkosť v pošve, čím odstráni svrbenie, výtoky a nastaví správnu mikroflóru. Premeno Duo taktiež napomáha pri bakteriálnych infekciách, mykózach, kvasinkách a ranách v pošve a urýchľuje ich hojenie.

V určitých obdobiach života ženy, napr. po pôrode, počas dojčenia, v menopauze, pri užívaní perorálnej antikoncepcie, v čase enormného stresu, po chemoterapii alebo ako súčasť niektorých ochorení, môže byť citlivá pošvová mikroflóra zmenená.

To spôsobuje rôzne problémy, ktoré sa prejavujú ako suchosť v pošve, bakteriálne infekcie, mykózy, výtoky spojené s pocitmi svrbenia a pálenia, sprevádzané nepríjemným zápachom. Tieto problémy sprevádza aj vyhýbanie sa sexuálnemu styku, čo má nepriaznivý vplyv na partnerský život ako aj na psychický život ženy, kedy sa cíti menej atraktívna a menej príťažlivá.

 • neobsahuje hormóny
 • kyselina hyalurónová – napomáha pri procese hojenia
 • obnova poškodeného tkaniva
 • kyselina mliečna + mliečnan sodný – obnovuje pH pošvy
 • znižuje riziko infekcie
   

Premeno DUO má teda pre ženu dvojitý účinok, t.j. napomáha pri liečbe dvoch typov pošvových porúch v rovnakom čase:

 • Kyselina hyalurónová: Tá je zodpovedná predovšetkým za vlhkosť a pružnosť kože (slizníc). Takisto hrá veľmi významnú úlohu v procese hojenia a obnovy tkaniva. Nedávne štúdie tiež preukázali, že zabraňuje rastu kvasiniek Candida albicans – najčastejšej príčiny pošvovej mykózy (kvasinková infekcia pošvy). Nedostatok estrogénu môže vyvolať pokles hladín kyseliny hyalurónovej v pošve, čím sa zníži vlhkosť, pružnosť a stabilita tkaniva.
 • Kombinácia kyselina mliečna/mliečnan sodný: Početné faktory, vrátane nedostatku estrogénu alebo krvácania, môžu mať negatívny vplyv na prirodzenú kyslosť pošvového prostredia. To môže spôsobiť premnoženie škodlivých baktérií alebo mikroorganizmov. Kombinácia kyselina mliečna/mliečnan sodný obnovuje pH pošvy na prirodzenú hladinu 3,8 až 4,5 a tým zabezpečuje, že sa riziko infekcie znižuje.
   

Použitie:
Po bežnej večernej hygiene sa vloží 1 guľôčka do pošvy (podľa potreby každý alebo každý tretí deň).

logo-medintim

Príroda vo svojej bezkonkurenčnej dokonalosti pozná spôsob, ako vyliečiť a predísť všetkým chorobám. Už tisícky rokov používa človek rastlinné látky na zmiernenie bolesti, pri liečení rán a na zachovanie zdravia.

Prírodné látky tvoria základ väčšiny liečiv na celom svete. Staré písomné záznamy podrobne popisujú široké použitie liečiv z prírody a prírodné prostredie naďalej zostáva najväčším zdrojom liečivých prostriedkov.

Preto firma MEDintim prináša na trh vysoko kvalitné výrobky, ktoré spájajú unikátnu liečebnú silu prírody spojenú s modernými vedeckými spracovateľskými technológiami.

Nech teda nájdu svoje miesto vo vašej lekárničke a pomôžu vám riešiť vaše ženské ťažkosti.